Довідник КАТОТТГ

Електричні машини, обладнання та їх частини; апаратура для запису або відтворення звуку, телевізійна апаратура для запису та відтворення зображення і звуку, їх частини та приладдя

Код:
85
Оційна назва:
Електричні машини, обладнання та їх частини; апаратура для запису або відтворення звуку, телевізійна апаратура для запису та відтворення зображення і звуку, їх частини та приладдя

Опис

Примітки:

1. Ця група не включає:

(a) ковдри, матраци, грілки для ніг з електропідігрівом, а також аналогічні вироби; одяг, взуття, грілки-навушники та інші вироби з електропідігрівом, призначені для ношення на тілі людини;

(b) вироби скляні товарної позиції 7011;

(c) машини та апаратуру товарної позиції 8486;

(d) вакуумні апарати, які використовуються для медичних, хірургічних, стоматологічних або ветеринарних цілей (товарна позиція 9018); або

(e) вироби меблеві з електропідігрівом групи 94.

2. До товарних позицій 8501-8504 не включаються товари товарних позицій 8511, 8512, 8540, 8541 або 8542.

Однак ртутно-дугові випрямлячі з металевим резервуаром включаються до товарної позиції 8504.

3. У товарній позиції 8507 термін "електричні акумулятори" поширюється на електричні акумулятори, представлені з додатковими компонентами, які сприяють виконанню функції акумулятора зі зберігання і постачання енергією або захищають його від пошкодження, такі як електричні з’єднувачі, терморегулятори (наприклад, терморезистори) і пристрої захисту. Вони можуть також включати частину захисного кожуха товарів, у яких вони будуть використовуватися.

4. До товарної позиції 8509 включаються лише ті електромеханічні машини, що використовуються, як правило, у побуті:

(a) натирачі підлоги, подрібнювачі харчових продуктів, міксери, соковижималки для фруктів або овочів, з будь-якою вагою;

(b) інші апарати максимальною масою до 20 кг. Однак до цієї товарної позиції не включаються вентилятори або вентиляційні чи рециркуляційні витяжні шафи з вмонтованим вентилятором, з фільтрами або без них (товарна позиція 8414), центрифуги для сушіння білизни (товарна позиція 8421), машини для миття посуду (товарна позиція 8422), машини пральні побутові (товарна позиція 8450), валкові або інші машини для прасування (товарна позиція 8420 або 8451), машини швейні (товарна позиція 8452), ножиці електричні (товарна позиція 8467), а також електронагрівальні прилади (товарна позиція 8516).

5. У товарній позиції 8517, термін "смартфони" означає телефонні апарати для сотових мереж зв’язку, обладнані мобільною операційною системою, призначені для виконання функцій машини для автоматичного оброблення інформації, наприклад, завантаження та запуск декількох програм одночасно, включаючи сторонні програми, та незалежно від того, поєднані вони чи ні з іншими функціями, такими як цифрові камери та допоміжні системи навігації.

6. У товарній позиції 8523:

(a) твердотільні енергонезалежні пристрої для зберігання інформації (наприклад, "карти флеш-пам’яті" або "карти електронної флеш-пам’яті") означають пристрої для зберігання інформації із з’єднувальним роз’ємом, які містять в одному корпусі один або декілька пристроїв флеш-пам’яті (наприклад, "флеш-E-2PROM" (постійні запам’ятовувальні пристрої, що перепрограмовуються, з електричним стиранням інформації) у вигляді інтегральних схем, встановлених на друкованій платі. До їх складу може входити контролер у вигляді інтегральної схеми та дискретні пасивні елементи, такі як конденсатори та резистори;

(b) термін "smart-картки" означає картки, що мають одну або більше вбудованих електронних інтегральних схем (мікропроцесор, RAM запам’ятовувальний пристрій з довільною вибіркою або ROM постійний запам’ятовувальний пристрій) у вигляді кристалів. Ці картки можуть мати контакти, магнітну смугу та вмонтовану антену, але не мають інших активних або пасивних елементів.

7. У товарній позиції 8524 термін "плоскі дисплейні модулі" означає пристрої або апарати для відображення інформації, обладнані щонайменше екраном дисплея, які призначені для встановлення у вироби інших товарних позицій перед використанням. Екрани дисплеїв для плоских дисплейних модулів, зокрема, є такими: плоскі, вигнуті, гнучкі, такі, що складаються або розтягуються. Плоскі дисплейні модулі можуть включати додаткові елементи, зокрема ті, що необхідні для прийому відеосигналів та розподілу цих сигналів по пікселях на дисплеї. Проте у товарній позиції 8524 не класифікуються модулі відображення, обладнані компонентами для перетворення відеосигналів (наприклад мікросхема масштабування відео, мікросхема декодера або процесор додатків (англ. Application processer) або які в інший спосіб набули характеру товарів з інших товарних позицій.

Для класифікації плоских дисплейних модулів, визначених цією приміткою, товарна позиція 8524 має перевагу перед будь-якою іншою товарною позицією в УКТ ЗЕД.

8. У товарній позиції 8534 термін "друковані схеми" означає схеми, одержані шляхом формування на ізоляційній підкладці за допомогою будь-якого процесу друку (наприклад шляхом тиснення, гальванізації, травлення) або за допомогою "плівкової" технології провідників, контактів чи інших друкованих елементів (наприклад, індуктивностей, резисторів, ємностей), окремих або з’єднаних у певному порядку, за винятком будь-яких елементів, що здатні створювати, випрямляти, модулювати або підсилювати електричний сигнал (наприклад, напівпровідникових елементів).

До поняття "друковані схеми" не включаються схеми, об’єднані з елементами, які відрізняються від тих, що одержані у процесі друку, а також окремі дискретні резистори, ємності та індуктивності. Проте друковані схеми можуть з’єднуватися недрукованими з’єднувальними елементами.

Тонко- або товстоплівкові схеми, що містять пасивні та активні елементи, одержані під час подібного технологічного процесу, включаються до товарної позиції 8542.

9. У товарній позиції 8536 термін "з’єднувачі для оптичних волокон, волоконно-оптичних джгутів або кабелів" означає з’єднувачі, які просто механічно з’єднують кінці оптичних волокон у цифровій провідній системі. Вони не виконують жодних інших функцій, таких як посилення, відновлення або зміна (модифікація) сигналу.

10. Товарна позиція 8537 не включає безпроводові інфрачервоні пристрої для дистанційного керування телевізійними приймачами або іншим електрообладнанням (товарна позиція 8543).

11. У товарній позиції 8539 термін "світлодіодні (LED) джерела світла" охоплює:

(a) "Світлодіодні (LED) модулі", які є електричними джерелами світла на основі світлодіодів (LED), встановлених в електричні схеми, що містять інші елементи, такі як електричні, механічні, теплові (радіатори) або оптичні елементи (лінзи тощо). Вони також складаються з дискретних активних, дискретних пасивних елементів або виробів товарної позиції 8536 або 8542 для цілей забезпечення живлення або управління потужністю. Світлодіодні (LED) модулі не мають цоколя або з’єднувального пристрою, призначеного для простого встановлення або заміни в світильнику та забезпечення електричного контакту і механічного кріплення.

(b) "Світлодіодні (LED) лампи", які є електричними джерелами світла та містять один або кілька світлодіодних модулів, а також містять додаткові електричні, механічні, теплові або оптичні елементи. Різниця між світлодіодними (LED) модулями та світлодіодними (LED) лампами полягає в тому, що лампи мають цоколь або з’єднувальний пристрій, призначений для простого встановлення або заміни в світильнику та забезпечення електричного контакту і механічного кріплення.

12. У товарних позиціях 8541 і 8542:

(a)(i) "Напівпровідникові прилади" - це напівпровідникові прилади, робота яких залежить від зміни питомого опору внаслідок дії електричного поля та напівпровідникові перетворювачі.

Напівпровідникові прилади можуть також бути збіркою, яка складається із множини елементів, незалежно від того, оснащені вони чи ні допоміжними активними та пасивними допоміжними елементами.

"Напівпровідникові перетворювачі" - це прилади на основі напівпровідників: датчики, приводи, резонатори та генератори, які є дискретними напівпровідниковими приладами, які відповідно до внутрішньої функції здатні перетворити будь-який вид фізичних або хімічних явищ чи дій в електричний сигнал або електричний сигнал у будь-який тип фізичного явища чи дії.

Всі елементи в напівпровідникових перетворювачах нероздільно об’єднані і можуть також включати в себе нероздільно прикріпленні необхідні матеріали, які забезпечують їх конструкцію або функцію.

Наступні терміни означають:

(1) "На основі напівпровідників (або напівпровідниковий)" - це побудовані або виготовлені на напівпровідниковій підкладці або виготовлені з напівпровідникових матеріалів, із застосуванням напівпровідникової технології, в яких напівпровідникова підкладка або матеріал відіграє важливу та незамінну роль для функцій перетворювачів та продуктивності, і робота яких базується на властивостях напівпровідників, включаючи фізичні, електричні, хімічні та оптичні властивості.

(2) "Фізичні або хімічні явища" стосуються таких явищ, як тиск, акустичні хвилі, прискорення, вібрація, рух, орієнтація, деформація, напруженість магнітного поля, напруженість електричного поля, світло, радіоактивність, вологість, витрати (потік рідини), концентрація хімічних речовин і т. д.

(3) "Напівпровідниковий датчик" - це тип напівпровідникового пристрою, який складається з мікроелектронних або механічних структур, які створюються в об’ємі або на поверхні напівпровідника і призначені для визначення величин фізичного або хімічного впливу та їх перетворення в електричні сигнали, викликані зміною електричних властивостей або зміщенням механічної структури.

(4) "Напівпровідниковий привід" - це тип напівпровідникового пристрою, який складається з мікроелектронних і механічних структур, які створюються в об’ємі або на поверхні напівпровідника і які мають функцію перетворення електричних сигналів у фізичний рух.

(5) "Напівпровідниковий резонатор" - це тип напівпровідникового пристрою, який складається з мікроелектронних або механічних структур, які створюються в об’ємі або на поверхні напівпровідника, та який генерує механічні або електричні коливання заданої частоти, що залежить від геометричних розмірів цих структур, у відповідь на зовнішній вхідний сигнал.

(6) "Напівпровідниковий генератор" - це тип напівпровідникового пристрою, який складається з мікроелектронних або механічних структур, які створюються в об’ємі або на поверхні напівпровідника, який генерує механічні або електричні коливання заданої частоти, що залежить від геометричних розмірів цих структур.

(ii) "Cвітловипромінювальні (LED) діоди" - це напівпровідникові пристрої на основі напівпровідникових матеріалів, що перетворюють електричну енергію у видимі, інфрачервоні або ультрафіолетові промені, незалежно від того, чи електрично з’єднанні вони один з одним, а також з’єднані або ні із захисними діодами.

Світлодіоди (LED) товарної позиції 8541 не мають елементів для забезпечення електроживлення або регулювання потужності.

(b) термін "електронні інтегровані схеми" означає:

(i) монолітні інтегровані схеми, в яких елементи схеми (діоди, транзистори, резистори, ємності, котушки індуктивності тощо) виконані в об’ємі (переважно) та на поверхні напівпровідника або складного напівпровідникового матеріалу (наприклад, легованого кремнію, арсеніду галію, кремній-германію, фосфіду індію) та нероздільно з’єднані між собою;

(ii) гібридні інтегровані схеми, в яких пасивні елементи (резистори, ємності, котушки індуктивності тощо) виконані за допомогою тонко- або товстоплівкової технології та активних елементів (діоди, транзистори, монолітні інтегровані мікросхеми тощо), отримані за технологією виробництва напівпровідників, з’єднаних в єдине ціле за допомогою міжелементних з’єднань або з’єднувальних кабелів на ізолювальній підкладці (склі, кераміці тощо). Ці схеми також можуть містити дискретні компоненти;

(iii) багатокристальні інтегровані схеми, які складаються з двох або більше з’єднаних між собою монолітних інтегрованих схем, неподільно об’єднаних для всіх дій та цілей, розташовані на одній або кількох ізолювальних підкладках або ні, які мають рамки з виводами або ні, але не містять ніяких інших активних чи пасивних елементів;

(iv) багатокомпонентні інтегральні схеми (MCOs), що складаються з однієї або більше монолітних, гібридних або багатокристальних інтегральних схем, об’єднаних принаймні з одним з таких компонентів: датчиками на основі кремнію, приводами на основі кремнію, генераторами на основі кремнію, резонаторами на основі кремнію або їх комбінаціями, або компонентами, які виконують функції виробів, що класифікуються в товарних позиціях 8532, 8533, 8541, або індукторами, що класифікуються в товарній позиції 8504, нероздільно об’єднані в єдине ціле як інтегральна схема, яка представляє собою компонент, що встановлюється на друкованій платі (PCB) або іншому носії, шляхом підключення до контактів, провідників, кулькових виводів, заземлень, виводів або контактних площадок.

Для цілей цього визначення:

1. "компоненти" можуть бути дискретними, зробленими незалежно, потім встановленими на іншу частину багатокомпонентної інтегральної схеми або інтегрованими в інші компоненти;

2. "на основі кремнію" означає, що вироби створені на кремнієвій підкладці, або вироблені з кремнію, або виготовлені на кристалі інтегральної схеми;

3.(a) "датчики на основі кремнію" складаються з мікроелектронних або механічних структур, які створюються в об’ємі або на поверхні напівпровідника і призначені для визначення величин фізичного або хімічного явища та їх перетворення в електричні сигнали, викликані зміною електричних властивостей або зміщенням механічної структури. "Фізичні або хімічні явища" стосуються таких явищ, як тиск, акустичні хвилі, прискорення, вібрація, рух, орієнтація, деформація, напруженість магнітного поля, напруженість електричного поля, світло, радіоактивність, вологість, витрати (потік рідин), концентрація хімічних речовин і т. д;

(b) "приводи на основі кремнію" складаються з мікроелектронних і механічних структур, які створюються в об’ємі або на поверхні напівпровідника і які мають функцію перетворення електричних сигналів у фізичний рух;

(c) "резонатори на основі кремнію" представляють собою компоненти, які складаються з мікроелектронних або механічних структур, які створюються в об’ємі або на поверхні напівпровідника, які мають функцію генерування механічних або електричних коливань заданої частоти, яка залежить від геометричних розмірів цих структур, і які реагують на зовнішній вхідний сигнал;

(d) "генератори на основі кремнію" є активними компонентами, які складаються з мікроелектронних або механічних структур, які створюються в об’ємі або на поверхні напівпровідника і які мають функцію генерування механічних або електричних коливань заданої частоти, яка залежить від геометричних розмірів цих структур.

Під час класифікації виробів, що зазначені у цій примітці, товарні позиції 8541 і 8542 мають перевагу перед будь-якою іншою товарною позицією в УКТ ЗЕД, яка може включати такі вироби відповідно до їх функцій, за винятком товарної позиції 8523.

Примітки до товарних підпозицій:

1. У товарній підпозиції 8525 81 класифікуються лише високошвидкісні телевізійні камери, цифрові камери та записувальні відеокамери, які мають одну або більше з наступних характеристик:

швидкість запису перевищує 0,5 мм за мікросекунду;

часова роздільна здатність 50 наносекунд або менше;

частота кадрів перевищує 225 000 кадрів в секунду.

2. У товарній підпозиції 8525 82 класифікуються радіаційно-стійкі телевізійні камери, цифрові камери та записувальні відеокамери, що спроектовані та екрановані для забезпечення роботи в середовищі з високим рівнем радіації. Ці камери спроектовані, щоб витримувати загальну дозу випромінювання не менше 50 × 10-3 Грей(кремній)(5 × 10-6 РАД(кремній), без експлуатаційної деградації.

3. У товарній підпозиції 8525 83 класифікуються телевізійні камери нічного бачення, цифрові камери та відеокамери, які використовують фотокатод для перетворення доступного світла в електрони, які можна посилити та перетворювати, щоб отримати видиме зображення. Ця підпозиція не включає тепловізійні камери (як правило, підпозицію 8525 89).

4. У товарній підпозиції 8527 12 класифікуються лише касетні плеєри з вмонтованим підсилювачем, без вбудованого гучномовця, що здатні працювати без додаткового зовнішнього джерела електроживлення, розміри яких не перевищують 170 × 100 × 45 мм.

5. У підпозиціях 8549 11-8549 19 термін "використані (виснажені) первинні елементи, використані (виснажені) первинні батареї та використані (виснажені) електричні акумулятори" означає пристрої, що стали непридатними для подальшого використання внаслідок пошкодження, розрізання, спрацювання чи з інших причин, а також ті, які неможливо перезарядити.

Додаткові примітки:

1. До товарних категорій 8519 20 10 та 8519 30 00 не включено апаратуру для відтворення звуку з лазерною системою зчитування.

2. Для цілей товарних категорій 8528 71 15 та 8528 71 91 термін "модем" означає пристрої або обладнання, які модулюють і демодулюють вхідні та вихідні сигнали, такі як V.90-модеми або кабельні модеми та інші пристрої, які використовують як технології для отримання доступу до мережі Інтернет, такі як WLAN, ISDN та Ethernet. Ступінь доступу до мережі Інтернет може бути обмежений за допомогою служби постачальника.

Пристрої цих товарних категорій повинні включати процес двостороннього зв’язку або двосторонній потік інформації для цілей надання інтерактивного обміну інформацією.

Товари

КодНазваСтавки мита, %Одиниці виміру
префпільгзвич

8501 10

двигуни потужністю не більш як 37,5 Вт:
8501 10 10 00

••двигуни синхронні потужністю не більш як 18 Вт

2

2

шт

••інші:
8501 10 91 00

•••двигуни універсальні постійного/змінного струму

2

2

шт

8501 10 93 00

•••двигуни змінного струму

0

0

шт

8501 10 99

•••двигуни постійного струму:
8501 10 99 10

••••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

шт

8501 10 99 90

••••інші

2

2

шт

8501 20 00

двигуни універсальні постійного/змінного струму потужністю понад 37,5 Вт:
8501 20 00 10

••потужністю понад 735 Вт, але не більш як 150 кВт, для цивільної авіації

0

1

шт

8501 20 00 90

••інші

5

5

шт

інші двигуни постійного струму; генератори постійного струму, крім фотоелектричних генераторів:
8501 31 00

••потужністю не більш як 750 Вт:
8501 31 00 10

•••двигуни потужністю понад 735 Вт, генератори постійного струму, для цивільної авіації

0

1

шт

•••інші:
8501 31 00 91

••••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

шт

8501 31 00 98

••••інші

5

5

шт

8501 32 00

••потужністю понад 750 Вт, але не більш як 75 кВт:
8501 32 00 10

•••для цивільної авіації

0

0

шт

8501 32 00 90

•••інші

5

5

шт

8501 33 00

••потужністю понад 75 кВт, але не більш як 375 кВт:
8501 33 00 10

•••двигуни потужністю не більш як 150 кВт та генератори, для цивільної авіації

0

1

шт

8501 33 00 90

•••інші

0,1

0,1

шт

8501 34 00

••потужністю понад 375 кВт:
8501 34 00 10

•••двигуни тягові

10

10

шт

8501 34 00 20

•••генератори для цивільної авіації

0

1

шт

8501 34 00 90

•••інші

5

5

шт

8501 40

інші двигуни змінного струму однофазні:
8501 40 20

••потужністю не більш як 750 Вт:
8501 40 20 10

•••для цивільної авіації

0

1

шт

8501 40 20 90

•••інші

5

5

шт

8501 40 80

••потужністю понад 750 Вт:
8501 40 80 10

•••для цивільної авіації

0

1

шт

8501 40 80 90

•••інші

5

5

шт

інші двигуни змінного струму багатофазні:
8501 51 00

••потужністю не більш як 750 Вт:
8501 51 00 10

•••потужністю понад 735 Вт для цивільної авіації

0

1

шт

8501 51 00 90

•••інші

5

5

шт

8501 52

••потужністю понад 750 Вт, але не більш як 75 кВт:
8501 52 20

•••потужністю понад 750 Вт, але не більш як 7,5 кВт:
8501 52 20 10

••••для цивільної авіації

0

5

шт

8501 52 20 90

••••інші

0

0

шт

8501 52 30

•••потужністю понад 7,5 кВт, але не більш як 37 кВт:
8501 52 30 10

••••для цивільної авіації

0

5

шт

8501 52 30 90

••••інші

0

0

шт

8501 52 90

•••потужністю понад 37 кВт, але не більш як 75 кВт:
8501 52 90 10

••••для цивільної авіації

0

5

шт

8501 52 90 90

••••інші

0

0

шт

8501 53

••потужністю понад 75 кВт:
8501 53 50 00

•••двигуни тягові

0

0

шт

•••інші, потужністю:
8501 53 81 00

••••понад 75 кВт, але не більш як 375 кВт

0

0

шт

8501 53 94 00

••••понад 375 кВт, але не більш як 750 кВт

0

0

шт

8501 53 99 00

••••понад 750 кВт

0

0

шт

генератори змінного струму (синхронні генератори), крім фотоелектричних генераторів:
8501 61

••потужністю не більш як 75 кВ·А:
8501 61 20

•••потужністю не більш як 7,5 кВ·А:
8501 61 20 10

••••для цивільної авіації

0

5

шт

8501 61 20 90

••••інші

0

0

шт

8501 61 80

•••потужністю понад 7,5 кВ·А, але не більш як 75 кВ·А:
8501 61 80 10

••••для цивільної авіації

0

5

шт

8501 61 80 90

••••інші

0

0

шт

8501 62 00

••потужністю понад 75 кВ·А, але не більш як 375 кВ·А:
8501 62 00 10

•••для цивільної авіації

0

1

шт

8501 62 00 90

•••інші

5

5

шт

8501 63 00

••потужністю понад 375 кВ·А, але не більш як 750 кВ·А:
8501 63 00 10

•••для цивільної авіації

0

1

шт

8501 63 00 90

•••інші

5

5

шт

8501 64 00 00

••потужністю понад 750 кВ·А

0

0

шт

фотоелектричні генератори постійного струму:
8501 71 00

••потужністю не більше 50 Вт:
8501 71 00 10

•••для цивільної авіації

0

1

шт

8501 71 00 90

•••інші

5

5

шт

8501 72 00

••потужністю понад 50 Вт:
8501 72 00 10

•••для цивільної авіації

0

1

шт

8501 72 00 20

•••потужністю понад 50 Вт, але не більш як 75 кВт

5

5

шт

8501 72 00 30

•••потужністю понад 75 кВт, але не більш як 375 кВт

0,1

0,1

шт

8501 72 00 90

•••потужністю понад 375 кВт

5

5

шт

8501 80 00

фотоелектричні генератори змінного струму:
8501 80 00 10

•••для цивільної авіації

0

1

шт

8501 80 00 20

•••потужністю не більш як 75 кВ·А

0

0

шт

8501 80 00 30

•••потужністю понад 75 кВ·А, але не більш як 750 кВ·А

5

5

шт

8501 80 00 90

•••потужністю понад 750 кВ·А

0

0

шт

8502

Електрогенераторні установки та обертові електричні перетворювачі:
електрогенераторні установки з поршневим двигуном внутрішнього згоряння із запалюванням від стиснення (дизелем або напівдизелем):
8502 11

••потужністю не більш як 75 кВ·А:
8502 11 20

•••потужністю не більш як 7,5 кВ·А:
8502 11 20 10

••••для цивільної авіації

0

1

шт

8502 11 20 90

••••інші

5

5

шт

8502 11 80

•••потужністю понад 7,5 кВ·А, але не більш як 75 кВ·А:
8502 11 80 10

••••для цивільної авіації

0

1

шт

8502 11 80 90

••••інші

5

5

шт

8502 12 00

••потужністю понад 75 кВ·А, але не більш як 375 кВ·А:
8502 12 00 10

•••для цивільної авіації

0

1

шт

8502 12 00 90

•••інші

5

5

шт

8502 13

••потужністю понад 375 кВ·А:
8502 13 20

•••потужністю понад 375 кВ·А, але не більш як 750 кВ·А:
8502 13 20 10

••••для цивільної авіації

0

1

шт

8502 13 20 90

••••інші

5

5

шт

8502 13 40

•••потужністю понад 750 кВ·А, але не більш як 2 000 кВ·А:
8502 13 40 10

••••для цивільної авіації

0

1

шт

8502 13 40 90

••••інші

5

5

шт

8502 13 80

•••потужністю понад 2 000 кВ·А:
8502 13 80 10

••••для цивільної авіації

0

1

шт

8502 13 80 90

••••інші

5

5

шт

8502 20

електрогенераторні установки з поршневим двигуном з іскровим запалюванням:
8502 20 20

••потужністю не більш як 7,5 кВ·А:
8502 20 20 10

•••для цивільної авіації

0

1

шт

8502 20 20 90

•••інші

5

5

шт

8502 20 40

••потужністю понад 7,5 кВ·А, але не більш як 375 кВ·А:
8502 20 40 10

•••для цивільної авіації

0

1

шт

8502 20 40 90

•••інші

5

5

шт

8502 20 60

••потужністю понад 375 кВ·А, але не більш як 750 кВ·А:
8502 20 60 10

•••для цивільної авіації

0

1

шт

8502 20 60 90

•••інші

5

5

шт

8502 20 80

••потужністю понад 750 кВ·А:
8502 20 80 10

•••для цивільної авіації

0

1

шт

8502 20 80 90

•••інші

5

5

шт

інші електрогенераторні установки:
8502 31 00 00

••вітроенергетичні

0

1

шт

8502 39

••інші:
8502 39 20

•••турбо-генератори:
8502 39 20 10

••••для цивільної авіації

0

1

шт

8502 39 20 90

••••інші

5

5

шт

8502 39 80

•••інші:
8502 39 80 10

••••для цивільної авіації

0

1

шт

8502 39 80 90

••••інші

5

5

шт

8502 40 00

перетворювачі електричні обертові:
8502 40 00 10

••для цивільної авіації

0

1

шт

8502 40 00 90

••інші

5

5

шт

8503 00

Частини, призначені виключно або переважно для машин товарної позиції 8501 або 8502:
8503 00 10 00

кільця фіксувальні немагнітні

5

5

-

інші:
8503 00 91 00

••литі з чавуну або литі зі сталі

0

0

-

8503 00 99 00

••інші

0

0

-

8504

Трансформатори електричні, статичні перетворювачі електричні (наприклад, випрямлячі), котушки індуктивності та дроселі:
8504 10

баластні елементи для розрядних ламп або трубок:
8504 10 20

••котушки індуктивності, з’єднані або не з’єднані з конденсатором:
8504 10 20 10

•••для цивільної авіації

0

1

шт

•••інші:
8504 10 20 91

••••дроселі

10

10

шт

8504 10 20 98

••••інші

5

5

шт

8504 10 80

••інші:
8504 10 80 10

•••для цивільної авіації

0

1

шт

•••інші:
8504 10 80 91

••••дроселі для розрядних ламп або трубок

10

10

шт

8504 10 80 99

••••інші

5

5

шт

трансформатори з рідким діелектриком:
8504 21 00 00

••потужністю не більш як 650 кВ·А

10

10

шт

8504 22

••потужністю понад 650 кВ·А, але не більш як 10 000 кВ·А:
8504 22 10 00

•••потужністю понад 650 кВ·А, але не більш як 1 600 кВ·А

10

10

шт

8504 22 90 00

•••потужністю понад 1 600 кВ·А, але не більш як 10 000 кВ·А

0

0

шт

8504 23 00 00

••потужністю понад 10 000 кВ·А

10

10

шт

інші трансформатори:
8504 31

••потужністю не більш як 1 кВ·А:
•••трансформатори вимірювальні:
8504 31 21 00

••••для вимірювання напруги

0

5

шт

8504 31 29 00

••••інші

0

5

шт

8504 31 80 00

•••інші

0

5

шт

8504 32 00

••потужністю понад 1 кВ·А, але не більш як 16 кВ·А:
8504 32 00 10

•••для цивільної авіації

0

1

шт

8504 32 00 90

•••інші

5

5

шт

8504 33 00

••потужністю понад 16 кВ·А, але не більш як 500 кВ·А:
8504 33 00 10

•••для цивільної авіації

0

1

шт

8504 33 00 90

•••інші

5

5

шт

8504 34 00 00

••потужністю понад 500 кВ·А

5

5

шт

8504 40

перетворювачі статичні:
8504 40 30 00

••які використовуються з технічними засобами електронних комунікацій, машинами автоматичного оброблення інформації та їх блоками

0

0

шт

••інші:
8504 40 55 00

•••пристрої для заряджання акумуляторів

0

0

шт

•••інші:
8504 40 82 00

••••випрямлячі

0

0

-

••••інвертори:
8504 40 84 00

•••••потужністю не більш як 7,5 кВ·А

0

0

-

8504 40 88 00

•••••потужністю понад 7,5 кВ·А

0

0

-

8504 40 90 00

••••інші

0

0

-

8504 50 00

інші котушки індуктивності та дроселі:
8504 50 00 10

••які використовуються з технічними засобами електронних комунікацій та для джерел живлення машин автоматичного оброблення інформації та їх блоками

0

0

-

8504 50 00 20

•••для цивільної авіації

0

1

-

8504 50 00 90

•••інші

5

5

-

8504 90

частини:
••трансформаторів, котушок індуктивності та дроселів:
8504 90 11 00

•••осердя феритові

5

5

-

8504 90 13 00

•••сталеві листи та осердя, незалежно від того складені або намотані вони чи ні

5

5

-

8504 90 17

•••інші:
8504 90 17 10

••••електронні модулі машин товарної підкатегорії 8504 50 00 10

0

0

-

8504 90 17 90

••••інші

5

5

-

8504 90 90

•••перетворювачів статичних:
8504 90 90 10

••••електронні модулі машин товарної категорії 8504 40 30

0

5

-

8504 90 90 90

••••інші

5

5

-

8505

Електромагніти; магніти постійні та вироби, призначені для перетворення на постійні магніти після намагнічування; електромагнітні або з постійними магнітами затискні патрони, затискачі та аналогічні пристрої для фіксації; електромагнітні зчеплення, муфти та гальма; електромагнітні піднімальні головки:
магніти постійні та вироби, призначені для перетворення на постійні магніти після намагнічування:
8505 11 00 00

••металеві

5

5

-

8505 19

••інші:
8505 19 10 00

•••магніти постійні з агломерованого фериту

5

5

-

8505 19 90 00

•••інші

5

5

-

8505 20 00 00

електромагнітні зчеплення, муфти та гальма

5

5

-

8505 90

інші, включаючи частини:
••електромагніти; електромагнітні або з постійними магнітами патрони, затискачі та аналогічні пристрої для фіксації:
8505 90 21 00

•••електромагніти, що використовуються виключно або головним чином для магнітно-резонансної томографії, крім електромагнітів медичного призначення товарної позиції 9018

1

1

-

8505 90 29

•••інші:
8505 90 29 10

••••електромагніти

1

1

-

8505 90 29 90

••••інші

5

5

-

8505 90 50 00

••електромагнітні піднімальні головки

5

5

-

8505 90 90 00

••частини

5

5

-

8506

Первинні елементи та первинні батареї:
8506 10

діоксид-марганцеві:
••лужні:
8506 10 11 00

•••елементи циліндричні

5

5

шт

8506 10 18 00

•••інші

5

5

шт

••інші:
8506 10 91 00

•••елементи циліндричні

5

5

шт

8506 10 98 00

•••інші

5

5

шт

8506 30 00 00

оксид-ртутні

5

5

шт

8506 40 00 00

оксид-срібні

5

5

шт

8506 50

літієві:
8506 50 10 00

••елементи циліндричні

5

5

шт

8506 50 30 00

••елементи кнопкові

5

5

шт

8506 50 90 00

••інші

5

5

шт

8506 60 00 00

повітряно-цинкові

5

5

шт

8506 80

інші первинні елементи та первинні батареї:
8506 80 05 00

••батареї вугільно-цинкові сухі з напругою 5,5 В або більше, але не більш як 6,5 В

5

5

шт

8506 80 80 00

••інші

5

5

шт

8506 90 00 00

частини

5

5

-

8507

Акумулятори електричні, включаючи сепаратори для них, прямокутної (в тому числі квадратної) або будь-якої іншої форми:
8507 10

свинцеві, що використовуються для запуску поршневих двигунів:
8507 10 20

••що працюють на рідкому електроліті:
8507 10 20 10

•••для цивільної авіації

0

0

шт

8507 10 20 20

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

шт

8507 10 20 90

•••інші

10

10

шт

8507 10 80

••інші:
8507 10 80 10

•••для цивільної авіації

0

0

шт

8507 10 80 20

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

шт

8507 10 80 90

•••інші

8

8

шт

8507 20

інші акумулятори свинцеві:
8507 20 20

••що працюють на рідкому електроліті:
8507 20 20 10

•••для цивільної авіації

0

0

шт

8507 20 20 20

•••тягові з напругою менш ніж 150 В та потужністю не менш ніж 150 A/год, але не більш ніж 1 200 A/год

2

2

шт

8507 20 20 30

•••тягові інші

8

8

шт

8507 20 20 90

•••інші

8

8

шт

8507 20 80

••інші:
8507 20 80 10

•••для цивільної авіації

0

0

шт

8507 20 80 90

•••інші

8

8

шт

8507 30

нікелево-кадмієві:
8507 30 20 00

••герметичні

0

0

шт

8507 30 80 00

••інші

0

0

шт

8507 50 00 00

гідридно-нікелеві

0

0

шт

8507 60 00 00

літій-іонні

0

0

шт

8507 80 00 00

акумулятори інші

0

0

шт

8507 90

частини:
8507 90 30 00

••сепаратори

0

0

-

8507 90 80 00

••інші

0

0

-

8508

Пилососи:
з умонтованим електродвигуном:
8508 11 00 00

••потужністю не більш як 1 500 Вт та які мають мішок для збору пилу або інший пилозбірник об’ємом не більш як 20 л

10

10

шт

8508 19 00 00

••інші

10

10

шт

8508 60 00 00

інші пилососи

0

0

шт

8508 70 00 00

частини

5

5

-

8509

Машини електромеханічні побутові з умонтованим електродвигуном, крім пилососів товарної позиції 8508:
8509 40 00 00

подрібнювачі харчових продуктів та міксери; соковижималки для фруктів або овочів

10

10

шт

8509 80 00 00

інші апарати

10

10

-

8509 90 00

частини:
8509 90 00 10

••підлогонатирачів

5

5

-

8509 90 00 90

••інші

10

10

-

8510

Електробритви, машинки для підстригання волосся та епіляційні апарати з умонтованим електродвигуном:
8510 10 00 00

електробритви

10

10

шт

8510 20 00 00

машинки для підстригання волосся

10

10

шт

8510 30 00 00

апарати епіляційні

5

5

шт

8510 90 00 00

частини

2

2

-

8511

Електроустаткування для запалювання або пуску двигунів внутрішнього згоряння з іскровим запалюванням або із запалюванням від стиснення (наприклад магнето, магнето-генератори (магдино), котушки запалювання, свічки запалювання або розжарювання, стартери); генератори (наприклад постійного та змінного струму) та автоматичні переривники (англ. cut-outs), що використовуються разом з такими двигунами:
8511 10 00

свічки запалювання:
8511 10 00 10

••для цивільної авіації

0

1

-

••інші:
8511 10 00 91

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8511 10 00 98

•••інші

4

4

-

8511 20 00

магнето; магнето-генератори (магдино); маховики магнітні:
8511 20 00 10

••для цивільної авіації

0

1

-

8511 20 00 90

••інші

5

5

-

8511 30 00

розподільники; котушки запалювання:
8511 30 00 10

••для цивільної авіації

0

1

-

••інші:
8511 30 00 91

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8511 30 00 98

•••інші

5

5

-

8511 40 00

стартери та стартер-генератори:
8511 40 00 10

••для цивільної авіації

0

1

-

••інші:
8511 40 00 91

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8511 40 00 98

•••інші

5

5

-

8511 50 00

інші генератори:
8511 50 00 10

••для цивільної авіації

0

1

-

••інші:
8511 50 00 91

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8511 50 00 98

•••інші

1

1

-

8511 80 00

інше обладнання:
8511 80 00 10

••для цивільної авіації

0

1

-

••інше:
8511 80 00 91

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8511 80 00 98

•••інше

5

5

-

8511 90 00

частини:
8511 90 00 10

••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8511 90 00 90

••інші

5

5

-

8512

Обладнання електроосвітлювальне або сигналізаційне (крім виробів товарної позиції 8539), склоочисники, пристрої, що запобігають обмерзанню та запотіванню, які використовуються на велосипедах або моторних транспортних засобах:
8512 10 00 00

прилади освітлювальні або візуальної сигналізації, що використовуються на велосипедах

5

5

-

8512 20 00

інші прилади освітлювальні або візуальної сигналізації:
8512 20 00 10

••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8512 20 00 90

••інші

8

8

-

8512 30

прилади звукової сигналізації:
8512 30 10

••пристрої сигналізаційні для захисту від крадіжки, що використовуються в моторних транспортних засобах:
8512 30 10 10

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

шт

8512 30 10 90

•••інші

10

10

шт

8512 30 90

••інші:
8512 30 90 10

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8512 30 90 90

•••інші

10

10

-

8512 40 00

склоочисники, пристрої, що запобігають обмерзанню та запотіванню:
••склоочисники:
8512 40 00 11

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8512 40 00 19

•••інші

2

2

-

8512 40 00 30

••пристрої, що запобігають обмерзанню

10

10

-

8512 40 00 90

••пристрої, що запобігають запотіванню

10

10

-

8512 90

частини:
8512 90 10

••пристроїв товарної категорії 8512 30 10:
8512 90 10 10

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8512 90 10 90

•••інші

5

10

-

8512 90 90

••інші:
8512 90 90 10

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8512 90 90 90

•••інші

10

10

-

8513

Ліхтарі електричні портативні, що діють за допомогою власного джерела енергії (наприклад на сухих батарейках, акумуляторах, магнето), крім освітлювальних приладів товарної позиції 8512:
8513 10 00 00

ліхтарі

10

10

-

8513 90 00 00

частини

10

10

-

8514

Печі та камери промислові або лабораторні, електричні (включаючи індукційні або діелектричні); інше промислове або лабораторне обладнання для термічного оброблення матеріалів, індукційне або діелектричне:
печі та камери опору:
8514 11 00 00

••гарячі ізостатичні преси

5

5

-

8514 19

••інші:
8514 19 10 00

•••печі хлібопекарські та кондитерські

5

5

-

8514 19 80 00

•••інші

5

5

-

8514 20

печі та камери індукційні або діелектричні:
8514 20 10 00

••печі та камери індукційні

5

5

шт

8514 20 80 00

••печі та камери діелектричні

5

5

шт

інші печі та камери:
8514 31

••електронно-променеві печі:
8514 31 10 00

•••що використовуються виключно або переважно для виготовлення друкованих плат (схем) або друкованих плат (схем) з встановленими електронними компонентами

2

2

шт

8514 31 90 00

•••інші

2

2

шт

8514 32

••плазмові та вакуумні дугові печі:
8514 32 10 00

•••що використовуються виключно або переважно для виготовлення друкованих плат (схем) або друкованих плат (схем) з встановленими електронними компонентами

2

2

шт

8514 32 90 00

•••інші

2

2

шт

8514 39

••інші:
8514 39 10 00

•••що використовуються виключно або переважно для виготовлення друкованих плат (схем) або друкованих плат (схем) з встановленими електронними компонентами

2

2

шт

8514 39 90

•••інші:
8514 39 90 10

••••печі з інфрачервоним випромінюванням

5

5

шт

8514 39 90 90

••••інші

2

2

шт

8514 40 00 00

інше індукційне або діелектричне обладнання для термічного оброблення матеріалів

5

5

шт

8514 90

частини:
8514 90 30 00

••до печей та камер товарних категорій 8514 31 10, 8514 32 10 або 8514 39 10

5

5

-

8514 90 70 00

••інші

5

5

-

8515

Машини та апарати для паяння або зварювання з можливістю різання або без неї, електричні (включаючи з електричним нагрівом газу), лазерні або іншого світлового чи фотонного випромінювання, ультразвукові, електронно-променеві, магнітно-імпульсні або плазмодугові; електричні машини та апарати для гарячого напилення металів або металокераміки:
машини та апарати для низькотемпературного або високотемпературного паяння:
8515 11 00 00

••паяльники та пістолети паяльні для низькотемпературного паяння

5

5

-

8515 19

••інші:
8515 19 10 00

•••машини для паяння хвилею з олова, що використовуються виключно або переважно для виготовлення друкованих плат (схем) з встановленими електронними компонентами

5

5

-

8515 19 90 00

•••інші

5

5

-

машини та апарати для контактного зварювання металів (опором):
8515 21 00 00

••повністю або частково автоматичні

5

5

-

8515 29 00 00

••інші

5

5

-

машини та апарати для дугового (включаючи плазмодугове) зварювання металів:
8515 31 00 00

••повністю або частково автоматичні

5

5

-

8515 39

••інші:
•••для ручного зварювання покритими електродами, що укомплектовані пристроями для зварювання або різання та поставляються:
8515 39 13 00

••••з трансформаторами

5

5

-

8515 39 18 00

••••з генераторами або перетворювачами обертовими чи перетворювачами статичними, випрямлячами або випрямними пристроями

5

5

-

8515 39 90 00

•••інші

5

5

-

8515 80

інші машини та апарати:
8515 80 10 00

••для оброблення металів

5

5

шт

8515 80 90 00

••інші

5

5

шт

8515 90

частини:
8515 90 20 00

••для машин для паяння хвилею з олова товарної категорії 8515 19 10

2

2

-

8515 90 80 00

••інші

2

2

-

8516

Електричні водонагрівачі акумулювальні або безінерційні та електричні нагрівачі занурені; прилади електричні для обігрівання приміщень, ґрунту; електронагрівальні апарати перукарські (наприклад сушарки для волосся, бігуді, щипці для гарячої завивки) або сушарки для рук; праски електричні; інші побутові електронагрівальні прилади; елементи опору нагрівальні, крім включених до товарної позиції 8545:
8516 10

електричні водонагрівачі акумулювальні або безінерційні та електричні нагрівачі занурені:
8516 10 11 00

••водонагрівачі безінерційні

2

2

шт

8516 10 80 00

••інші

5

5

шт

прилади електричні для обігрівання приміщень, ґрунту:
8516 21 00 00

••радіатори теплоакумулювальні

10

10

шт

8516 29

••інші:
8516 29 10 00

•••радіатори з наповненою рідиною

10

10

шт

8516 29 50 00

•••нагрівачі конвекційні

10

10

шт

•••інші:
8516 29 91 00

••••з умонтованими вентиляторами

10

10

шт

8516 29 99 00

••••інші

10

10

шт

апарати електронагрівальні перукарські або сушарки для рук:
8516 31 00

••сушарки для волосся:
8516 31 00 10

•••ковпаки-сушарки

10

10

шт

8516 31 00 90

•••інші

2

2

шт

8516 32 00 00

••інші апарати електронагрівальні перукарські

2

2

-

8516 33 00 00

••сушарки для рук

10

10

шт

8516 40 00 00

праски електричні

10

10

шт

8516 50 00 00

печі мікрохвильові

8

8

шт

8516 60

інші печі; електроплити кухонні, електроплитки; грилі та ростери:
8516 60 10 00

••електроплити кухонні (які мають принаймні духову шафу та варильні поверхні)

10

10

шт

8516 60 50 00

••електроплитки, варочні електрокотли та панелі з електронагрівальними елементами для електроплит

10

10

шт

8516 60 70 00

••грилі та ростери

10

10

шт

8516 60 80 00

••електропечі для вмонтовування

10

10

шт

8516 60 90 00

••інші

10

10

шт

інші прилади електронагрівальні:
8516 71 00 00

••для приготування кави або чаю

10

10

шт

8516 72 00 00

••тостери

10

10

шт

8516 79

••інші:
8516 79 20 00

•••глибокі масляні жаровні

10

10

шт

8516 79 70 00

•••інші

10

10

шт

8516 80

елементи опору нагрівальні:
8516 80 20

••змонтовані з ізолювальним каркасом:
8516 80 20 10

•••зібрані в блоки, які складаються тільки з простого ізольованого каркаса та електричного з’єднувального пристрою, що застосовуються в цивільній авіації проти обмерзання

0

6

-

8516 80 20 90

•••інші

10

10

-

8516 80 80

••інші:
8516 80 80 10

•••для пасажирських вагонів

1

1

-

8516 80 80 30

•••для трамвайних вагонів

1

1

-

8516 80 80 90

•••інші

10

10

-

8516 90 00 00

частини

10

10

-

8517

Телефонні апарати, включаючи смартфони та інші апарати телефонні для стільникових мереж зв’язку та інших бездротових мереж зв’язку; інша апаратура для передачі або приймання голосу, зображень та іншої інформації, включаючи апаратуру для комунікації в мережі дротового або бездротового зв’язку (наприклад в локальній або глобальній мережі зв’язку), крім передавальної або приймальної апаратури товарних позицій 8443, 8525, 8527 або 8528:
телефонні апарати, включаючи смартфони та інші апарати телефонні для стільникових мереж зв’язку та інших бездротових мереж зв’язку:
8517 11 00 00

••телефонні апарати для дротового зв’язку з бездротовою трубкою

0

0

шт

8517 13 00 00

••смартфони

0

0

шт

8517 14 00 00

••інші телефони для стільникових мереж зв’язку або інших бездротових мереж зв’язку

0

0

шт

8517 18 00 00

••інші

0

0

-

інша апаратура для передачі або приймання голосу, зображень та іншої інформації, включаючи апаратуру для комунікації в мережі дротового або бездротового зв’язку (наприклад в локальній або глобальній мережі зв’язку):
8517 61 00 00

••базові станції

0

0

шт

8517 62 00 00

••пристрої для приймання, перетворення та передачі або відтворення голосу, зображень або іншої інформації, включаючи пристрої для комутації та маршрутизації

0

0

-

8517 69

••інша:
8517 69 10 00

•••відеотелефони

0

0

шт

8517 69 20 00

•••переговорні пристрої

0

0

шт

8517 69 30

•••приймальна апаратура для радіотелефонного або радіотелеграфного зв’язку:
8517 69 30 10

••••для цивільної авіації

0

0

шт

8517 69 30 90

••••інша

5

5

шт

8517 69 90 00

•••інша

0

6

шт

частини:
8517 71 00

••антени та антенні відбивачі будь-якого типу; частини, що використовуються разом з цими виробами:
8517 71 00 11

•••антени для радіотелеграфних або радіотелефонних апаратів

0

0

-

8517 71 00 17

•••для цивільної авіації

0

0

-

8517 71 00 19

•••інші

10

10

-

8517 79 00 00

••інші

0

0

-

8518

Мікрофони та підставки для них; гучномовці, вмонтовані або не вмонтовані в корпус; навушники та телефони головні, об’єднані чи не об’єднані з мікрофоном, та комплекти, які складаються з мікрофона та одного гучномовця чи більше; підсилювачі звукових частот електричні; електричні звукопідсилювальні комплекти:
8518 10 00

мікрофони та підставки для них:
8518 10 00 10

••мікрофони, які мають звукові частоти понад 300 Гц, але не більш як 3,4 кГц, діаметром не більш як 10 мм та заввишки не більш як 3 мм, що використовуються для технічних засобів електронних комунікацій

0

0

-

••інші:
8518 10 00 91

•••для цивільної авіації

0

2

шт

8518 10 00 99

•••інші

0,1

0,1

-

гучномовці, вмонтовані або не вмонтовані в корпус:
8518 21 00

••гучномовці окремі, вмонтовані в корпус:
8518 21 00 10

•••для цивільної авіації

0

2

шт

8518 21 00 30

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

шт

8518 21 00 90

•••інші

10

10

шт

8518 22 00

••комплекти гучномовців, що вмонтовані в один корпус:
8518 22 00 10

•••для цивільної авіації

0

2

шт

8518 22 00 90

•••інші

10

10

шт

8518 29 00

••інші:
8518 29 00 10

•••гучномовці, які мають звукові частоти понад 300 Гц, але не більш як 3,4 кГц, діаметром не більш як 50 мм, що використовуються для технічних засобів електронних комунікацій

0

0

шт

•••інші:
8518 29 00 91

••••для цивільної авіації

0

2

шт

8518 29 00 99

••••інші

10

10

шт

8518 30 00

навушники, об’єднані чи не об’єднані з мікрофоном, та комплекти, які складаються з мікрофона та одного гучномовця чи більше:
8518 30 00 10

••телефонні трубки для систем проводового зв’язку

0

0

-

8518 30 00 20

••для цивільної авіації

0

2

шт

8518 30 00 90

••інші

10

10

-

8518 40 00

підсилювачі звукових частот електричні:
8518 40 00 10

••для цивільної авіації

0

2

шт

8518 40 00 90

••інші

10

10

-

8518 50 00

електричні звукопідсилювальні комплекти:
8518 50 00 10

••для цивільної авіації

0

2

шт

8518 50 00 90

••інші

0,1

0,1

-

8518 90 00 00

частини

10

10

-

8519

Звукозаписувальна або звуковідтворювальна апаратура:
8519 20

апарати, які приводяться у дію монетами, банкнотами, банківськими картками, жетонами або іншими засобами оплати:
8519 20 10 00

••програвачі грамплатівок, які діють після вкидання монети або жетона

10

10

шт

••інші:
8519 20 91 00

•••з лазерною системою зчитування

10

10

шт

8519 20 99 00

•••інші

10

10

шт

8519 30 00 00

електропрогравачі (деки)

10

10

шт

інша апаратура:
8519 81

••що використовує магнітні, оптичні або напівпровідникові носії:
8519 81 00 10

•••автовідповідачі телефонні

0

0

шт

8519 81 00 20

•••звуковідтворювальна апаратура (крім кишенькових касетних програвачів та диктофонів), без пристроїв для звукозапису, касетного типу

8

8

шт

8519 81 00 30

•••для цивільної авіації

0

3

шт

8519 81 00 90

•••інша

10

10

шт

8519 89 00

••інша:
8519 89 00 10

•••для цивільної авіації

0

3

шт

8519 89 00 90

•••інша

10

10

шт

[8520]
8521

Апаратура для відеозапису або відтворювання відеозаписів, з відеотюнером або без нього:
8521 10

на магнітних стрічках:
8521 10 20

••із шириною стрічки не більш як 1,3 см, швидкістю протягування стрічки не більш як 50 мм/с:
8521 10 20 10

•••для цивільної авіації

0

2

шт

8521 10 20 90

•••інша

5

5

шт

8521 10 95

••інша:
8521 10 95 10

•••для цивільної авіації

0

2

шт

8521 10 95 90

•••інша

0

0

шт

8521 90 00 00

інша

5

5

шт

8522

Частини та приладдя, призначені винятково або переважно для апаратури товарної позиції 8519 або 8521:
8522 10 00 00

звукознімачі

10

10

-

8522 90 00

інші:
8522 90 00 10

••світлодіодні LED модулі заднього підсвічування, які є джерелом світла, складаються з одного або більше світлодіодів та одного або більше з’єднувальних пристроїв та змонтовані на друкованій платі або іншій подібній основі та інших пасивних компонентів, поєднаних або не поєднаних з оптичними компонентами або захисними діодами, та використовуються як заднє підсвічування рідкокристалічних дисплеїв (LCDs)

1

1

-

8522 90 00 20

••голки звукознімачів; алмази, сапфіри та інше дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння (природні, синтетичні чи реконструйовані) для голок звукознімачів, встановлені або ні

10

10

-

••інші:
•••електронні модулі:
8522 90 00 31

••••апаратури товарної категорії 8519 81 00

0

0

-

8522 90 00 39

••••інші

1

1

-

8522 90 00 40

•••однокасетні блоки загальною товщиною не більш як 53 мм, що використовуються для виготовлення пристроїв для запису та відтворення звуку

5

5

-

•••інші:
8522 90 00 91

••••блоки та вузли, складені з двох або більше частин чи компонентів, з’єднаних або сполучених між собою, для пристроїв, включених до категорій 8519 81 00 і 8519 89 00, для цивільної авіації

0

2

-

8522 90 00 99

••••інші

0

0

-

8523

Диски, стрічки, твердотільні енергонезалежні пристрої для зберігання інформації, "smart-картки" та інші носії для запису звуку або інших явищ, записані або незаписані, включаючи матриці та форми для виготовлення дисків, крім виробів групи 37:
магнітні носії:
8523 21 00

••картки, що мають магнітну смугу:
8523 21 00 10

•••незаписані

0

0

шт

8523 21 00 90

•••записані

10

10

шт

8523 29

••інші:
•••магнітні стрічки; магнітні диски:
8523 29 15

••••незаписані:
8523 29 15 10

•••••аудіокасети

0

0

шт

8523 29 15 30

•••••відеокасети

0

0

шт

8523 29 15 90

•••••інші

0

0

шт

8523 29 19

••••інші:
8523 29 19 10

•••••для відтворення команд, даних, звуку та зображень, записаних у машинозчитуваній двійковій формі та якими можна маніпулювати або які забезпечують користувачеві інтерактивний доступ за допомогою машини для автоматичного оброблення інформації

0

0

шт

8523 29 19 90

•••••інші

10

10

шт

8523 29 90 00

•••інші

5

5

шт

оптичні носії:
8523 41

••незаписані:
8523 41 10 00

•••диски для лазерних систем зчитування ємністю не більш як 900 мегабайт, крім тих, що допускають стирання

0

0

шт

8523 41 30 00

•••диски для лазерних систем зчитування ємністю понад 900 мегабайт, але не більш як 18 гігабайт, крім тих, що допускають стирання

0

0

шт

8523 41 90 00

•••інші

0

0

-

8523 49

••інші:
•••диски для лазерних систем зчитування:
8523 49 10

••••диски універсальні цифрові (DVD):
8523 49 10 25

•••••для відтворення явищ, що відрізняються від звуку чи зображення

0

0

шт

8523 49 10 39

•••••виключно для відтворення звуку, діаметром понад 6,5 см

5

5

шт

•••••інші:
8523 49 10 45

••••••для відтворення команд, даних, звуку та зображень, записаних у машинозчитуваній двійковій формі та якими можна маніпулювати або які забезпечують користувачеві інтерактивний доступ за допомогою машини для автоматичного оброблення інформації

0

0

шт

8523 49 10 50

••••••інші

10

10

шт

8523 49 20

••••інші:
8523 49 20 25

•••••для відтворення явищ, що відрізняються від звуку чи зображення

0

0

шт

8523 49 20 30

•••••виключно для відтворення звуку

5

5

шт

•••••інші:
8523 49 20 45

••••••для відтворення команд, даних, звуку та зображень, записаних у машинозчитуваній двійковій формі та якими можна маніпулювати або які забезпечують користувачеві інтерактивний доступ за допомогою машини для автоматичного оброблення інформації

0

0

шт

8523 49 20 50

••••••інші

10

10

шт

8523 49 90

•••інші:
8523 49 90 91

••••для відтворення явищ, що відрізняються від звуку чи зображення

0

0

шт

8523 49 90 93

••••для відтворення команд, даних, звуку та зображень, записаних у машинозчитуваній двійковій формі та якими можна маніпулювати або які забезпечують користувачеві інтерактивний доступ за допомогою машини для автоматичного оброблення інформації

0

0

шт

8523 49 90 99

••••інші

5

5

шт

напівпровідникові носії:
8523 51

••твердотільні енергонезалежні пристрої для зберігання інформації:
8523 51 10 00

•••незаписані

0

0

шт

8523 51 90

•••інші:
8523 51 90 91

••••для відтворення явищ, що відрізняються від звуку чи зображення

0

0

шт

8523 51 90 93

••••для відтворення команд, даних, звуку та зображень, записаних у машинозчитуваній двійковій формі та якими можна маніпулювати або які забезпечують користувачеві інтерактивний доступ за допомогою машини для автоматичного оброблення інформації

0

0

шт

8523 51 90 99

••••інші

5

5

шт

8523 52 00 00

••"smart-картки"

0

0

шт

8523 59

••інші:
8523 59 10 00

•••незаписані

0

0

шт

8523 59 90

•••інші:
8523 59 90 91

••••для відтворення явищ, що відрізняються від звуку чи зображення

0

0

шт

8523 59 90 93

••••для відтворення команд, даних, звуку та зображень, записаних у машинозчитуваній двійковій формі та якими можна маніпулювати або які забезпечують користувачеві інтерактивний доступ за допомогою машини для автоматичного оброблення інформації

0

0

шт

8523 59 90 99

••••інші

5

5

шт

8523 80

інші:
8523 80 10 00

••незаписані

0

0

-

8523 80 90

••інші:
8523 80 90 91

•••для відтворення явищ, що відрізняються від звуку чи зображення

0

0

шт

8523 80 90 93

•••для відтворення команд, даних, звуку та зображень, записаних у машинозчитуваній двійковій формі та якими можна маніпулювати або які забезпечують користувачеві інтерактивний доступ за допомогою машини для автоматичного оброблення інформації

0

0

шт

8523 80 90 99

•••інші

5

5

шт

8524

Плоскі дисплейні модулі, незалежно від того, мають вони сенсорні екрани чи ні:
без драйверів або схем управління:
8524 11 00

••рідкокристалічні:
8524 11 00 10

•••для апаратури товарної позиції 8528, крім товарів товарних категорій 8528 42 00, 8528 52 10 і 8528 62 00

5

5

-

8524 11 00 90

•••інші

0

0

-

8524 12 00

••з органічних світлодіодів (OLED):
8524 12 00 10

•••для апаратури товарної позиції 8528, крім товарів товарних категорій 8528 42 00, 8528 52 10 і 8528 62 00

5

5

-

8524 12 00 90

•••інші

0

0

-

8524 19 00

••інші:
8524 19 00 10

•••для апаратури товарної позиції 8528, крім товарів товарних категорій 8528 42 00, 8528 52 10 і 8528 62 00

5

5

-

8524 19 00 90

•••інші

0

0

-

інші:
8524 91 00

••рідкокристалічні:
8524 91 00 10

•••для апаратури товарної позиції 8528, крім товарів товарних категорій 8528 42 00, 8528 52 10 і 8528 62 00

5

5

-

8524 91 00 90

•••інші

0

0

-

8524 92 00

••з органічних світлодіодів (OLED):
8524 92 00 10

•••для апаратури товарної позиції 8528, крім товарів товарних категорій 8528 42 00, 8528 52 10 і 8528 62 00

5

5

-

8524 92 00 90

•••інші

0

0

-

8524 99 00

••інші:
8524 99 00 10

•••для апаратури товарної позиції 8528, крім товарів товарних категорій 8528 42 00, 8528 52 10 і 8528 62 00

5

5

-

8524 99 00 90

•••інші

0

0

-

8525

Апаратура передавальна для радіомовлення або телебачення, до складу якої входять або не входять приймальна, звукозаписувальна чи звуковідтворювальна апаратура; телевізійні камери, цифрові камери та записувальні відеокамери:
8525 50 00

апаратура передавальна:
8525 50 00 10

••апаратура радіотелефонна або радіотелеграфна

0

0

шт

8525 50 00 90

••інша

0

0

шт

8525 60 00 00

апаратура передавальна, до складу якої входить приймальна апаратура

0

0

шт

телевізійні камери, цифрові камери та записувальні відеокамери:
8525 81 00

••високошвидкісні товари, зазначені у примітці 1 до товарної підпозиції цієї групи:
8525 81 00 10

•••телевізійні камери

10

10

шт

8525 81 00 90

•••інші

0

0

шт

8525 82 00

••інші радіаційно стійкі товари, зазначені у примітці 2 до товарної підпозиції цієї групи:
8525 82 00 10

•••телевізійні камери

10

10

шт

8525 82 00 90

•••інші

0

0

шт

8525 83 00

••інші камери нічного бачення, зазначені у примітці 3 до товарної підпозиції цієї групи:
8525 83 00 10

•••телевізійні камери

10

10

шт

8525 83 00 90

•••інші

0

0

шт

8525 89 00

••інші:
8525 89 00 10

•••телевізійні камери

10

10

шт

8525 89 00 90

•••інші

0

0

шт

8526

Радіолокаційні, радіонавігаційні прилади і радіоапаратура дистанційного керування:
8526 10 00

радіолокаційні прилади:
8526 10 00 10

••для цивільної авіації

0

2

-

8526 10 00 90

••інші

0

0

-

інші:
8526 91

••радіонавігаційні прилади:
8526 91 20

•••радіонавігаційні приймачі:
8526 91 20 10

••••для цивільної авіації

0

2

шт

8526 91 20 90

••••інші

0

0

шт

8526 91 80

•••інші:
8526 91 80 10

••••для цивільної авіації

0

2

-

8526 91 80 90

••••інші

0

0

-

8526 92 00

••радіоапаратура дистанційного керування:
8526 92 00 10

•••для цивільної авіації

0

2

-

8526 92 00 90

•••інша

10

10

-

8527

Приймальна апаратура для радіомовлення, поєднана чи не поєднана в одному корпусі із звукозаписувальною або звуковідтворювальною апаратурою або з годинником:
радіомовні приймачі, здатні функціонувати без зовнішнього джерела електроживлення:
8527 12 00 00

••кишенькові касетні плеєри з радіоприймачем

10

10

шт

8527 13 00 00

••інша апаратура, поєднана із звукозаписувальними чи звуковідтворювальними пристроями

25

25

шт

8527 19 00 00

••інші

10

10

шт

радіомовні приймачі, що не здатні працювати без зовнішнього джерела електроживлення, для застосування в моторних транспортних засобах:
8527 21

••поєднані із звукозаписувальним чи звуковідтворювальним пристроєм:
•••здатні приймати та декодувати цифрові сигнали радіоінформаційної системи:
8527 21 20

••••з лазерною системою зчитування:
8527 21 20 10

•••••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

шт

8527 21 20 90

•••••інші

10

10

шт

••••інші:
8527 21 52 00

•••••касетні, з аналоговою або цифровою системою зчитування

10

10

шт

8527 21 59 00

•••••інші

10

10

шт

•••інші:
8527 21 70 00

••••з лазерною системою зчитування

10

10

шт

••••інші:
8527 21 92

•••••касетні, з аналоговою або цифровою системою зчитування:
8527 21 92 10

••••••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

шт

8527 21 92 90

••••••інші

10

10

шт

8527 21 98 00

•••••інші

10

10

шт

8527 29 00 00

••інші

10

10

шт

інша:
8527 91 00 00

••поєднана із звукозаписувальною або звуковідтворювальною апаратурою

10

10

шт

8527 92 00 00

••не поєднана із звукозаписувальною або звуковідтворювальною апаратурою, але поєднана з годинником

10

10

шт

8527 99 00 00

••інша

10

10

шт

8528

Монітори та проектори, до складу яких не входить приймальна телевізійна апаратура; приймальна апаратура для телебачення, поєднана або не поєднана з радіомовним приймачем або з пристроєм, що записує або відтворює звук чи зображення:
монітори з електронно-променевою трубкою:
8528 42 00 00

••які безпосередньо підключаються до машин для автоматичного оброблення інформації товарної позиції 8471 та призначені для використання з цими машинами

0

0

шт

8528 49 00

••інші:
8528 49 00 10

•••чорно-білого або іншого монохромного зображення

2

2

шт

•••кольорові:
8528 49 00 91

••••з співвідношенням ширина/висота екрана менш як 1,5

10

10

шт

••••інші:
8528 49 00 95

•••••в яких параметри розгортки становлять не більш як 625 рядків

0

0

шт

8528 49 00 99

•••••в яких параметри розгортки становлять понад 625 рядків

10

10

шт

інші монітори:
8528 52

••які безпосередньо підключаються до машин для автоматичного оброблення інформації товарної позиції 8471 та призначені для використання з цими машинами:
8528 52 10 00

•••які використовуються виключно або переважно з машинами для автоматичного оброблення інформації товарної позиції 8471

0

0

шт

•••інші:
8528 52 91

••••з екраном, який виготовлено за технологією рідкокристалічних дисплеїв (LCD):
8528 52 91 10

•••••чорно-білого або іншого монохромного зображення

2

2

шт

8528 52 91 90

•••••кольорові

10

10

шт

8528 52 99

••••інші:
8528 52 99 10

•••••чорно-білого або іншого монохромного зображення

2

2

шт

8528 52 99 90

•••••кольорові

10

10

шт

8528 59 00

••інші:
8528 59 00 10

•••чорно-білого або іншого монохромного зображення

2

2

шт

8528 59 00 90

•••інші

10

10

шт

проектори:
8528 62 00 00

••які безпосередньо підключаються до машин для автоматичного оброблення інформації товарної позиції 8471 та призначені для використання з цими машинами

0

0

шт

8528 69

••інші:
8528 69 20 00

•••чорно-білого або іншого монохромного зображення

10

10

шт

8528 69 80 00

•••інші

10

10

шт

приймальна апаратура для телебачення, поєднана або не поєднана з радіомовним приймачем або з пристроєм, що записує або відтворює звук чи зображення:
8528 71

••яка не призначена для включення до свого складу відеодисплея або екрана:
•••відеотюнери:
8528 71 11 00

••••електронні модулі для вмонтовування в машини автоматичного оброблення інформації

0

0

шт

8528 71 15 00

••••апарати з приладами на основі мікропроцесора, з вмонтованим модемом, для доступу в Інтернет та з функцією інтерактивного обміну інформацією, здатні приймати телевізійні сигнали ("цифровий декодер" з функцією зв’язку, включаючи пристрої, що виконують функції запису та відтворення, за умови збереження основних властивостей цифрового декодера з функцією зв’язку)

0

10

шт

8528 71 19 00

••••інші

10

10

шт

•••інша:
8528 71 91 00

••••апарати з приладами на основі мікропроцесора, з вмонтованим модемом, для доступу в Інтернет та з функцією інтерактивного обміну інформацією, здатні приймати телевізійні сигнали ("цифровий декодер" з функцією зв’язку, включаючи пристрої, що виконують функції запису та відтворення, за умови збереження основних властивостей цифрового декодера з функцією зв’язку)

10

10

шт

8528 71 99 00

••••інші

10

10

шт

8528 72

••інша, кольорового зображення:
8528 72 10 00

•••телевізійне проекційне обладнання (телепроектори)

10

10

шт

8528 72 20 00

•••апаратура, що містить пристрій відеозапису або відтворення відеозображення

10

10

шт

•••інша:
8528 72 30 00

••••з вмонтованою трубкою

10

10

шт

8528 72 40 00

••••з екраном, який виготовлено за технологією рідкокристалічних дисплеїв

10

10

шт

8528 72 60 00

••••з екраном, який виготовлено за технологією плазмових панелей

10

10

шт

8528 72 80 00

••••інші

10

10

шт

8528 73 00 00

••інша, монохромного зображення

10

10

шт

8529

Частини, призначені виключно або переважно для апаратури товарних позицій 8524-8528:
8529 10

антени та антенні відбивачі будь-якого типу; частини, що використовуються разом з цими виробами:
••антени:
8529 10 11

•••телескопічні та гнучкі штирові антени для портативних пристроїв та пристроїв, які встановлюються в моторних транспортних засобах:
8529 10 11 10

••••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8529 10 11 90

••••інші

10

10

-

8529 10 30 00

•••зовнішні антени для телевізійних або радіомовних приймачів

10

10

-

8529 10 65 00

•••антени внутрішні для телевізійних або радіомовних приймачів, включаючи вмонтовані

10

10

-

8529 10 69

•••інші:
8529 10 69 10

••••для цивільної авіації

0

0

-

8529 10 69 90

••••інші

10

10

-

8529 10 80

••фільтри та розподільники антен:
8529 10 80 10

•••для цивільної авіації

0

0

-

8529 10 80 90

•••інші

10

10

-

8529 10 95

••інші:
8529 10 95 10

•••для цивільної авіації

0

0

-

8529 10 95 90

•••інші

5

5

-

8529 90

інші:
8529 90 15 00

••органічні світлодіодні модулі та органічні світлодіодні панелі для апаратів товарної підпозиції 8528 72 або 8528 73

1

1

шт

••інші:
8529 90 18 00

•••для виробів підпозицій 8524 11 00 та 8524 91 00

0

0

-

8529 90 20 00

•••для цифрових камер товарних категорій 8525 81 00, 8525 82 00, 8525 83 00 та 8525 89 00; для апаратури товарних категорій 8525 60 00, 8528 42 00, 8528 52 10 та 8528 62 00

0

0

шт

•••інші:
8529 90 40 00

••••корпуси та шафи

5

5

-

8529 90 65 00

••••електронні модулі

5

5

-

••••інші:
8529 90 91 00

•••••світлодіодні LED модулі заднього підсвічування, які є джерелом світла, складаються з одного або більше світлодіодів та одного або більше з’єднувальних пристроїв та змонтовані на друкованій платі або іншій подібній основі та інших пасивних компонентів, поєднаних або не поєднаних з оптичними компонентами або захисними діодами та використовуються як заднє підсвічування рідкокристалічних дисплеїв (LCDs)

1

1

-

•••••інші:
8529 90 92 00

••••••для телевізійних камер товарних підпозицій 8525 81, 8525 82, 8525 83 та 8525 89 та апаратури товарних позицій 8527 та 8528

5

5

-

8529 90 97

••••••інші:
8529 90 97 10

•••••••блоки і субблоки, що складаються з двох або більше частин чи деталей, які скомпоновані разом, для пристроїв підкатегорій 8526 10 00 10, 8526 91 20 10, 8526 91 80 10 і 8526 92 00 10, для цивільної авіації

0

0

-

8529 90 97 90

•••••••інші

1

1

-

8530

Електричне устаткування сигналізаційне, для забезпечення безпеки, контролю чи регулювання руху на залізницях, трамвайних коліях, автомобільних дорогах або внутрішніх водних шляхах, майданчиках для паркування, портових спорудах чи аеродромах (крім обладнання товарної позиції 8608):
8530 10 00 00

обладнання для залізниць або трамвайних колій

10

10

-

8530 80 00 00

інше обладнання

10

10

-

8530 90 00 00

частини

10

10

-

8531

Електрообладнання звукове або візуальне сигналізаційне (наприклад дзвоники, сирени, індикаторні панелі, пристрої сигналізації про крадіжки та пожежі), крім обладнання товарної позиції 8512 або 8530:
8531 10

пристрої електричні сигналізаційні для захисту від крадіжки або пожежі та аналогічні пристрої:
8531 10 30 00

••що використовуються для споруд

10

10

шт

8531 10 95

••інші:
8531 10 95 10

•••для цивільної авіації

0

2

шт

8531 10 95 90

•••інші

10

10

шт

8531 20

панелі індикаторні, до складу яких входять пристрої на рідких кристалах (LCD) або на світловипромінювальних діодах (LED):
8531 20 20

••з вмонтованими світлодіодами (LED):
8531 20 20 10

•••для цивільної авіації

0

6

-

8531 20 20 90

•••інші

0

0

-

••з вмонтованими пристроями на рідких кристалах (LCD):
8531 20 40

•••з вмонтованими активними матричними пристроями на рідких кристалах (LCD):
8531 20 40 10

••••для цивільної авіації

0

6

-

••••інші:
8531 20 40 91

•••••кольорового зображення

0

0

-

8531 20 40 98

•••••інші

0

0

-

8531 20 95

•••інші:
8531 20 95 10

••••для цивільної авіації

0

6

-

8531 20 95 90

••••інші

0

0

-

8531 80

інше устаткування:
8531 80 40

••дзвони, зумери, дверні дзвіночки та аналогічні пристрої:
8531 80 40 10

•••для цивільної авіації

0

6

-

8531 80 40 90

•••інші

10

10

-

8531 80 70

••інші:
8531 80 70 10

•••для цивільної авіації

0

6

-

8531 80 70 20

•••пристрої з плоским екраном

0

0

-

8531 80 70 90

•••інші

10

10

-

8531 90 00

частини:
8531 90 00 10

••пристроїв товарної підпозиції 8531 20 та товарних підкатегорій 8531 80 70 10 та 8531 80 70 20

0

0

-

8531 90 00 90

••інші

5

10

-

8532

Конденсатори електричні постійні, змінні або підстроювальні:
8532 10 00 00

конденсатори постійної ємності, призначені для електричних мереж частотою 50/60 Гц і розраховані на реактивну потужність не менш як 0,5 кВ·А (конденсатори силові)

0

0

-

інші конденсатори постійної ємності:
8532 21 00 00

••танталові

0

0

-

8532 22 00 00

••алюмінієві електролітичні

0

0

-

8532 23 00 00

••керамічні з одним шаром діелектрика

0

0

-

8532 24 00 00

••керамічні з кількома шарами діелектрика

0

0

-

8532 25 00 00

••з паперовим або пластмасовим діелектриком

0

0

-

8532 29 00 00

••інші

0

0

-

8532 30 00 00

конденсатори змінної ємності або підстроювальні

0

0

-

8532 90 00 00

частини

0

0

-

8533

Резистори електричні (включаючи реостати та потенціометри), крім нагрівальних елементів:
8533 10 00 00

резистори постійні вуглецеві, композиційні або плівкові

0

0

-

інші резистори постійні:
8533 21 00 00

••потужністю не більш як 20 Вт

0

0

-

8533 29 00 00

••інші

0

0

-

резистори змінні (включаючи реостати та потенціометри) дротові:
8533 31 00 00

••потужністю не більш як 20 Вт

0

0

-

8533 39 00 00

••інші

0

0

-

8533 40

інші резистори змінні (включаючи реостати та потенціометри):
8533 40 10 00

••потужністю не більш як 20 Вт

0

0

-

8533 40 90 00

••інші

0

0

-

8533 90 00 00

частини

0

0

-

8534 00

Схеми друковані:
що мають лише струмопровідні елементи та контакти:
8534 00 11 00

••схеми багатошарові

0

0

-

8534 00 19 00

••інші

0

0

-

8534 00 90 00

з іншими пасивними елементами

0

0

-

8535

Електрична апаратура для комутації або захисту електричних кіл чи для приєднання до електричних кіл або в електричних колах (наприклад вимикачі, перемикачі, роз’єднувачі, запобіжники плавкі, блискавковідводи, обмежувачі напруги, пристрої для гасіння стрибків напруги, штепсельні вилки і розетки та інші з’єднувальні пристрої, коробки з’єднання), для напруги понад 1 000 В:
8535 10 00 00

запобіжники плавкі

5

5

-

вимикачі автоматичні:
8535 21 00 00

••для напруги менш як 72,5 кВ

2

2

-

8535 29 00 00

••інші

5

5

-

8535 30

роз’єднувачі та переривники:
8535 30 10 00

••для напруги менш як 72,5 кВ

0

0

-

8535 30 90 00

••інші

0

0

-

8535 40 00 00

блискавковідводи, обмежувачі напруги та пристрої для гасіння стрибків напруги

5

5

-

8535 90 00 00

інші

5

5

-

8536

Електрична апаратура для комутації або захисту електричних кіл чи для приєднання до електричних кіл або в електричних колах (наприклад вимикачі, роз’єднувачі, перемикачі, реле, запобіжники плавкі, пристрої для гасіння стрибків напруги, штепсельні вилки і розетки, патрони для ламп та інші з’єднувальні пристрої, коробки з’єднання), для напруги не більш як 1 000 В; з’єднувальні пристрої для оптичних волокон, волоконно-оптичних джгутів або кабелів:
8536 10

запобіжники плавкі:
8536 10 10

••для сили струму не більш як 10 A:
8536 10 10 10

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8536 10 10 90

•••інші

5

5

-

8536 10 50

••для сили струму понад 10 A, але не більш як 63 A:
8536 10 50 10

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8536 10 50 90

•••інші

5

5

-

8536 10 90

••для сили струму понад 63 A:
8536 10 90 10

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8536 10 90 90

•••інші

5

5

-

8536 20

вимикачі автоматичні:
8536 20 10 00

••для сили струму не більш як 63 A

5

5

-

8536 20 90 00

••для сили струму понад 63 А

5

5

-

8536 30

інша апаратура для захисту електричних кіл:
8536 30 10

••для сили струму не більш як 16 A:
8536 30 10 10

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8536 30 10 90

•••інші

5

5

-

8536 30 30

••для сили струму понад 16 A, але не більш як 125 A:
8536 30 30 10

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8536 30 30 90

•••інші

5

5

-

8536 30 90 00

••для сили струму понад 125 A

5

5

-

реле:
8536 41

••для напруги не більш як 60 В:
8536 41 10

•••для сили струму не більш як 2 A:
8536 41 10 10

••••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8536 41 10 90

••••інші

5

5

-

8536 41 90

•••для сили струму понад 2 A:
8536 41 90 10

••••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8536 41 90 90

••••інші

5

5

-

8536 49 00

••інші:
8536 49 00 10

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8536 49 00 90

•••інші

5

5

-

8536 50

інші вимикачі та перемикачі:
8536 50 03 00

••перемикачі змінного струму електронні, що складаються з оптично з’єднаних вхідних і вихідних кіл (ізольовані тиристорні перемикачі змінного струму)

0

0

-

8536 50 05 00

••перемикачі електронні, включаючи електронні перемикачі з температурним захистом, що складаються з транзистора та логічного чіпу (технологія "chіp on chіp")

0

0

-

8536 50 07 00

••перемикачі електромеханічні швидкодіючі для сили струму не більш як 11 A

0

0

-

••інші:
•••для напруги не більш як 60 В:
8536 50 11

••••клавішні та кнопкові:
8536 50 11 10

•••••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8536 50 11 90

•••••інші

5

5

-

8536 50 15

••••поворотні:
8536 50 15 10

•••••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8536 50 15 90

•••••інші

5

5

-

8536 50 19

••••інші:
8536 50 19 10

•••••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8536 50 19 90

•••••інші

5

5

-

8536 50 80 00

•••інші

5

5

-

патрони для ламп, штепселі, розетки, штирові та гніздові з’єднувальні пристрої:
8536 61

••патрони для ламп:
8536 61 10

•••патрони для ламп розжарювання:
8536 61 10 10

••••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8536 61 10 90

••••інші

5

5

-

8536 61 90 00

•••інші

5

5

-

8536 69

••інші:
8536 69 10 00

•••для коаксіальних кабелів

0

0

-

8536 69 30 00

•••для друкованих схем

0

0

-

8536 69 90

•••інші:
8536 69 90 10

••••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8536 69 90 90

••••інші

5

5

-

8536 70 00 00

з’єднувальні пристрої для оптичних волокон, волоконно-оптичних джгутів або кабелів

0

0

-

8536 90

інші пристрої:
8536 90 01

••попередньо зібрані елементи для електричних кіл:
8536 90 01 10

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8536 90 01 90

•••інші

0,1

0,1

-

8536 90 10 00

••з’єднувальні пристрої та контактні елементи для проводів і кабелів

0

0

-

8536 90 40 00

••затискачі акумуляторної батареї, що використовується для моторних транспортних засобів товарних позицій 8702, 8307, 8704 або 8711

0

0

-

8536 90 95 00

••інші

0

0

-

8537

Пульти, панелі, консолі, столи, розподільні щити та інші основи, обладнані двома або більше пристроями товарної позиції 8535 або 8536, для контролю або розподілу електричного струму, включаючи пристрої чи апаратуру групи 90, та цифрові апарати керування, крім комутаційних пристроїв товарної позиції 8517:
8537 10

для напруги не більш як 1 000 В:
8537 10 10 00

••панелі з числовим керуванням з вбудованою машиною автоматичного оброблення інформації

5

5

-

••інші:
8537 10 91 00

•••контролери з пам’яттю, що програмуються

0

0

-

8537 10 95 00

•••сенсорні пристрої вводу інформації (так звані сенсорні екрани) без можливості відображення, призначені для вбудовування в пристрої, які мають дисплей, на якому функція виявлення та місцезнаходження здійснюється дотиком до дисплею

0

0

-

8537 10 98

•••інші:
8537 10 98 10

••••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8537 10 98 90

••••інші

0

0

-

8537 20

для напруги понад 1 000 В:
8537 20 91 00

••для напруги понад 1 000 В, але не більш як 72,5 кВ

0

0

-

8537 20 99 00

••для напруги понад 72,5 кВ

5

5

-

8538

Частини, призначені виключно або переважно для апаратури товарних позицій 8535, 8536 або 8537:
8538 10 00 00

пульти, панелі, консолі, столи, розподільні щити та інші основи для товарів товарної позиції 8537, не обладнані відповідною апаратурою

0

0

-

8538 90

інші:
••для установок зондового контролю напівпровідникових пластин:
8538 90 11 00

•••електронні модулі

0

0

-

8538 90 19 00

•••інші

4

4

-

••інші:
8538 90 91 00

•••електронні модулі

4

4

-

8538 90 99 00

•••інші

4

4

-

8539

Електричні лампи розжарення або газорозрядні, включаючи лампи герметичні спрямованого світла, ультрафіолетові або інфрачервоні лампи; дугові лампи; світлодіодні (LED) джерела світла:
8539 10 00

лампи герметичні спрямованого світла:
8539 10 00 10

••для цивільної авіації

0

1

шт

8539 10 00 90

••інші

5

5

шт

інші лампи розжарення, за винятком ультрафіолетових або інфрачервоних:
8539 21

••галогенні з вольфрамовою ниткою:
8539 21 30

•••для мотоциклів або інших моторних транспортних засобів:
8539 21 30 10

••••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

шт

8539 21 30 90

••••інші

3

3

шт

•••інші, напругою:
8539 21 92 00

••••понад 100 В

3

3

шт

8539 21 98 00

••••не більш як 100 В

3

3

шт

8539 22

••інші, потужністю не більш як 200 Вт і напругою понад 100 В:
8539 22 10 00

•••лампи рефлекторні

3

3

шт

8539 22 90

•••інші:
8539 22 90 10

••••лампи розжарення електричні загального призначення потужністю не більш як 200 Вт та напругою понад 100 В

10

10

шт

8539 22 90 90

••••інші

3

3

шт

8539 29

••інші:
8539 29 30

•••для мотоциклів або інших моторних транспортних засобів:
8539 29 30 10

••••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

шт

8539 29 30 90

••••інші

5

5

шт

•••інші, напругою:
8539 29 92 00

••••понад 100 В

5

5

шт

8539 29 98 00

••••не більш як 100 В

5

5

шт

лампи газорозрядні, за винятком ультрафіолетових:
8539 31

••люмінесцентні з термокатодом:
8539 31 10 00

•••двоцокольні

3

3

шт

8539 31 90 00

•••інші

3

3

шт

8539 32

••лампи ртутні або натрієві; металогалогенні лампи:
8539 32 20 00

•••лампи ртутні або натрієві

5

5

шт

8539 32 90 00

•••металогалогенні

5

5

шт

8539 39

••інші:
8539 39 20 00

•••холодно-катодні люмінесцентні лампи (CCFLs) для підсвічування плоских дисплеїв

5

5

шт

8539 39 80 00

•••інші

5

5

шт

лампи ультрафіолетові чи інфрачервоні; дугові лампи:
8539 41 00 00

••дугові лампи

5

5

шт

8539 49 00 00

••інші

5

5

шт

світлодіодні (LED) джерела світла:
8539 51 00

••світлодіодні (LED) модулі:
8539 51 00 10

•••для настільних, підлогових або джерел світла, що встановлюються біля ліжка; для освітлювальних приладів, що використовуються для прикрашання новорічних ялинок

10

10

шт

8539 51 00 20

•••для цивільної авіації

0

5

шт

8539 51 00 90

•••інші

5

5

шт

8539 52 00 00

••світлодіодні (LED) лампи

0

1

шт

8539 90

частини:
8539 90 10 00

••цоколі для ламп

5

5

-

8539 90 90

••інші:
8539 90 90 10

•••для світлодіодних (LED) модулів

10

10

-

8539 90 90 90

•••інші

5

5

-

8540

Лампи, трубки електронні з термокатодом, холодним катодом чи фотокатодом (наприклад лампи, трубки вакуумні, паро- чи газонаповнені, ртутні дугові випрямні лампи та трубки, електронно-променеві трубки, телевізійні передавальні трубки):
трубки телевізійні електронно-променеві, включаючи трубки для відеомоніторів:
8540 11 00 00

••кольорового зображення

0

0

шт

8540 12 00 00

••монохромного зображення

5

5

шт

8540 20

трубки телевізійні передавальні; трубки для перетворення або підсилення яскравості зображення; інші фотокатодні трубки:
8540 20 10 00

••трубки телевізійні передавальні

5

5

шт

8540 20 80 00

••інші

5

5

шт

8540 40 00 00

трубки дисплеїв для відображення даних/графіки, монохромні; трубки дисплеїв для відображення даних/графіки, кольорові, з відстанню точок люмінофору на екрані менш як 0,4 мм

5

5

шт

8540 60 00 00

інші трубки електронно-променеві

5

5

шт

мікрохвильові лампи (наприклад магнетрони, клістрони, лампи біжучої хвилі, лампи зворотної хвилі), за винятком ламп із сітковим керуванням:
8540 71 00 00

••магнетрони

5

5

шт

8540 79 00

••інші:
8540 79 00 10

•••клістрони

0

0

шт

8540 79 00 90

•••інші

5

5

шт

інші лампи та трубки:
8540 81 00 00

••лампи та трубки приймальні або підсилювальні

5

5

шт

8540 89 00 00

••інші

5

5

шт

частини:
8540 91 00 00

••трубок електронно-променевих

5

5

-

8540 99 00 00

••інші

5

5

-

8541

Напівпровідникові прилади (наприклад діоди, транзистори, напівпровідникові перетворювачі); фоточутливі напівпровідникові прилади, включаючи фотогальванічні (сонячні) елементи, зібрані або не зібрані у модулі, вмонтовані або не вмонтовані у панель; світловипромінювальні діоди (LED), незалежно від того, зібрані чи ні з іншими світловипромінювальними діодами (LED); п’єзоелектричні кристали, зібрані:
8541 10 00

діоди, крім фотодіодів та світловипромінювальних діодів (LED):
8541 10 00 10

••пластини напівпровідникові, не розрізані на кристали; силові діоди

0

0

-

8541 10 00 90

••інші

0

0

-

транзистори, за винятком фототранзисторів:
8541 21 00

••з потужністю розсіювання менш як 1 Вт:
8541 21 00 10

•••пластини напівпровідникові, не розрізані на кристали

0

0

-

8541 21 00 90

•••інші

0

0

-

8541 29 00

••інші:
8541 29 00 10

•••транзистори польові потужні кремнієві, n-канальні, з ізольованим затвором

0

0

-

8541 29 00 90

•••інші

0

0

-

8541 30 00

тиристори, диністори (діодні тиристори), триністори (триодні тиристори), крім фоточутливих приладів:
8541 30 00 10

••тиристори

0

0

-

8541 30 00 90

••інші

0

0

-

фоточутливі напівпровідникові прилади, включаючи фотоелектричні елементи, зібрані або не зібрані у модуль, вмонтовані або не вмонтовані у панель; світловипромінювальні діоди (LED):
8541 41 00 00

••світловипромінювальні діоди (LED)

0

0

-

8541 42 00 00

••фотоелектричні елементи, не зібрані в модулі або не вмонтовані в панель

0

0

-

8541 43 00 00

••фотоелектричні елементи, зібрані в модулі або вмонтовані в панель

0

0

-

8541 49 00 00

••інші

0

0

-

інші напівпровідникові прилади:
8541 51 00 00

••напівпровідникові перетворювачі

0

0

-

8541 59 00

••інші:
8541 59 00 10

•••пластини напівпровідникові, ще не розрізані на кристали

0

0

-

8541 59 00 90

•••інші

0

0

-

8541 60 00 00

кристали п’єзоелектричні, зібрані

0

0

-

8541 90 00 00

частини

0

0

-

8542

Електронні інтегровані схеми:
електронні інтегровані схеми:
8542 31

••процесори та контролери, об’єднані чи не об’єднані із запам’ятовувальними пристроями, перетворювачами, логічними схемами, підсилювачами, синхронізаторами або іншими схемами:
•••товари, зазначені в примітці 12 (b) (iii та iv) до цієї групи:
8542 31 11 00

••••багатокомпонентні інтегральні схеми (MCOs)

0

10

-

8542 31 19 00

••••інші

0

10

-

8542 31 90 00

•••інші

0

0

-

8542 32

••пристрої запам’ятовувальні:
•••товари, зазначені в примітці 12 (b) (iii та iv) до цієї групи:
8542 32 11 00

••••багатокомпонентні інтегральні схеми (MCOs)

0

10

-

8542 32 19 00

••••інші

0

10

-

•••інші:
••••оперативні динамічні запам’ятовувальні пристрої з довільною вибіркою (D-RAM):
8542 32 31 00

•••••з місткістю пам’яті не більш як 512 Мбіт

0

0

шт

8542 32 39 00

•••••з місткістю пам’яті понад 512 Мбіт

0

0

шт

8542 32 45 00

••••оперативні статичні запам’ятовувальні пристрої з довільною вибіркою (S-RAM), включаючи оперативні запам’ятовувальні пристрої з довільною вибіркою ("cash"-пам’ять)

0

0

шт

8542 32 55 00

••••постійні запам’ятовувальні пристрої, що перепрограмовуються, з можливістю стирання інформації за допомогою ультрафіолетових променів (EPROM)

0

0

шт

••••постійні запам’ятовувальні пристрої, що перепрограмовуються, з електричним стиранням інформації (E-2PROM), включаючи флеш-E-2PROM:
•••••флеш-E-2PROM:
8542 32 61 00

••••••з місткістю пам’яті не більш як 512 Мбіт

0

0

шт

8542 32 69 00

••••••з місткістю пам’яті понад 512 Мбіт

0

0

шт

8542 32 75 00

•••••інші

0

0

шт

8542 32 90 00

••••інші запам’ятовувальні пристрої

0

0

-

8542 33

••підсилювачі:
8542 33 10 00

•••багатокомпонентні інтегральні схеми (MCOs)

0

0

-

8542 33 90 00

•••інші

0

0

-

8542 39

••інші:
•••товари, зазначені в примітці 12 (b) (iii та iv) до цієї групи:
8542 39 11 00

••••багатокомпонентні інтегральні схеми (MCOs)

0

0

шт

8542 39 19 00

••••інші

0

0

шт

8542 39 90 00

•••інші

0

0

шт

8542 90 00 00

частини

0

0

-

8543

Машини та апаратура електричні, що мають індивідуальні функції, в іншому місці цієї групи не описані або не зазначені:
8543 10 00 00

прискорювачі частинок

5

5

-

8543 20 00 00

генератори сигналів

5

5

-

8543 30

машини та апаратура для гальванопокриття, електролізу або електрофорезу:
8543 30 40 00

••гальванічні та електролізні машини, які використовуються виключно або головним чином для виробництва друкованих схем

5

5

-

8543 30 70 00

••інші

5

5

-

8543 40 00 00

електронні сигарети та подібні персональні електронні випаровувальні пристрої

0

1

шт

8543 70

інші машини та апаратура:
8543 70 01 00

••вироби, спеціально призначені для підключення до телеграфних і телефонних апаратів чи інструментів або для телеграфних чи телефонних мереж

0

1

-

8543 70 02 00

••мікрохвильові підсилювачі

0

1

-

8543 70 03 00

••бездротові інфрачервоні пристрої керування для відео ігрових консолей (ігрових приставок)

0

1

-

8543 70 04 00

••цифрові реєстратори льотних даних

0

1

-

8543 70 05 00

••портативна електронна на батарейках книга для запису та відтворення тексту, нерухомих зображень або аудіофайлів

0

1

-

8543 70 06 00

••цифровий пристрій для обробки сигналів з можливістю підключення до дротової або бездротової мережі для змішування (мікшування) звуків

0

1

-

8543 70 07 00

••портативні інтерактивні електронні освітні пристрої, призначені насамперед для дітей

0

1

-

8543 70 08 00

••плазмові машини-очищувачі, які видаляють органічні забруднюючі речовини з електронних мікроскопічних зразків та тримачів зразків

0

1

-

8543 70 09 00

••сенсорні пристрої вводу інформації (так звані сенсорні панелі, екрани, "touch screen") без можливості показу зображень, які призначені для вбудовування в пристрої, що мають дисплей, з функцією виявлення дотику та місця розташування цього дотику на сенсорній панелі або екрані

0

1

-

8543 70 10 00

••електричні машини з функцією перекладача або словника

0

0

-

8543 70 30 00

••антенні підсилювачі

0

0

-

8543 70 50 00

••солярії та аналогічне обладнання для засмаги

0

0

шт

8543 70 60 00

••генератори для огорожі, що проводить напругу

5

5

-

8543 70 90 00

••інші

0

1

-

8543 90 00

частини:
8543 90 00 10

••компонування та субкомпонування для реєстрування польотів, що включають дві або більше частин чи компонентів, для цивільної авіації

0

1

-

8543 90 00 90

••інші

0

0

-

8544

Проводи ізольовані (включаючи емальовані чи анодовані), кабелі (включаючи коаксіальні) та інші ізольовані електричні провідники із з’єднувальними пристроями або без них; кабелі волоконно-оптичні, складені з волокон з індивідуальними оболонками, незалежно від того, зібрані вони чи ні з електричними провідниками або з’єднувальними пристроями:
проводи обмоткові:
8544 11

••мідні:
8544 11 10

•••емальовані або лаковані:
8544 11 10 10

••••діаметром не більш як 0,1 мм

10

10

-

8544 11 10 20

••••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8544 11 10 90

••••інші

10

10

-

8544 11 90

•••інші:
8544 11 90 10

••••з поліімідною та поліімідно-фторопластовою ізоляцією

10

10

-

8544 11 90 90

••••інші

2

2

-

8544 19 00

••інші:
8544 19 00 10

•••алюмінієві емальовані або лаковані

10

10

-

8544 19 00 90

•••інші

2

2

-

8544 20 00

кабелі коаксіальні та інші коаксіальні провідники електричні:
8544 20 00 10

••оснащені з’єднувальними пристроями

0

0

-

8544 20 00 90

••інші

0

0

-

8544 30 00

комплекти проводів для свічок запалювання та комплекти проводів інших типів, які використовуються в моторних транспортних засобах, літаках та на суднах:
8544 30 00 10

••для цивільної авіації

0

0,4

-

••інші:
8544 30 00 91

•••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8544 30 00 98

•••інші

2

2

-

інші провідники електричні для напруги не більш як 1 000 В:
8544 42

••оснащені з’єднувальними пристроями:
8544 42 10 00

•••використовувані для технічних засобів електронних комунікацій

0

0

-

8544 42 90

•••інші:
8544 42 90 10

••••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

••••інші:
8544 42 90 91

•••••інші провідники електричні для напруги не більш як 80 В

2

2

-

8544 42 90 98

•••••інші

10

10

-

8544 49

••інші:
8544 49 20 00

•••використовувані для технічних засобів електронних комунікацій, для напруги не більш як 80 В

0

0

-

•••інші:
8544 49 91 00

••••проводи та кабелі з діаметром жили провідника понад 0,51 мм

7

7

-

••••інші:
8544 49 93

•••••для напруги не більш як 80 В:
8544 49 93 10

••••••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

••••••інші:
8544 49 93 91

•••••••що мають ізоляцію з фторопласту, кремнієорганічної гуми, скловолокна, керамічного волокна

10

10

-

8544 49 93 93

•••••••з мінеральною ізоляцією

10

10

-

8544 49 93 98

•••••••інші

10

10

-

8544 49 95 00

•••••для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В

7

7

-

8544 49 99 00

•••••для напруги 1 000 В

7

7

-

8544 60

інші провідники електричні для напруги понад 1 000 В:
8544 60 10

••з мідними провідниками:
8544 60 10 10

•••для напруги не більш як 10 000 В

10

10

-

•••для напруги понад 10 000 В:
8544 60 10 91

••••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8544 60 10 98

••••інші

2

2

-

8544 60 90

••з іншими провідниками:
8544 60 90 10

•••для напруги не більш як 10 000 В

10

10

-

8544 60 90 90

•••для напруги понад 10 000 В

2

2

-

8544 70 00

кабелі волоконно-оптичні:
8544 70 00 10

••для магістральних, зонових та міських мереж зв’язку

0

0

-

8544 70 00 90

••інші

0

0

-

8545

Електроди вугільні, щітки вугільні, вугілля для ламп або гальванічних елементів та інші вироби з графіту чи інших видів вуглецю з металом або без нього, що використовуються в електротехніці:
електроди:
8545 11 00 00

••що використовуються для печей

2

2

-

8545 19 00 00

••інші

2

2

-

8545 20 00

щітки:
8545 20 00 10

••для промислового складання моторних транспортних засобів

0

0

-

8545 20 00 90

••інші

2

2

-

8545 90

інші:
8545 90 10 00

••теплонагрівальні елементи опору

0,1

0,1

-

8545 90 90 00

••інші

2

2

-

8546

Ізолятори електричні з будь-яких матеріалів:
8546 10 00 00

скляні

5

5

-

8546 20 00

керамічні:
8546 20 00 10

••ізолятори електричні керамічні з металевими деталями

1

1

-

8546 20 00 90

••інші

5

5

-

8546 90

інші:
8546 90 10 00

••пластмасові

5

5

-

8546 90 90 00

••інші

5

5

-

8547

Арматура ізолювальна для електричних машин, пристроїв або обладнання, повністю зроблена з ізоляційних матеріалів або така, що містить прості металеві компоненти (наприклад різьбові патрони), вмонтовані під час формування лише з метою складання, крім ізоляторів товарної позиції 8546; ізоляційні трубки та їх з’єднувальні деталі для них з недорогоцінних металів, облицьованих ізоляційним матеріалом:
8547 10 00 00

арматура ізолювальна керамічна

5

5

-

8547 20 00 00

арматура ізолювальна пластмасова

5

5

-

8547 90 00 00

інші

5

5

-

8548 00

Електричні частини апаратури та обладнання, в іншому місці даної групи не описані або не зазначені:
8548 00 20 00

запам’ятовувальні пристрої в багатокомбінаційних формах (наприклад стекові динамічні операційні запам’ятовувальні пристрої D-RAMs та модулі)

5

5

-

8548 00 30 00

світлодіодні LED модулі заднього підсвічування, які є джерелом світла, складаються з одного або більше світлодіодів та одного або більше з’єднувачів та змонтовані на друкованій платі або іншій подібній основі та інших пасивних компонентів, поєднаних або не поєднаних з оптичними компонентами або захисними діодами, та використовуються як заднє підсвічування рідкокристалічних дисплеїв (LCDs)

5

5

-

8548 00 90 00

інші

5

5

-

8549

Електричні та електронні відходи та брухт:
відходи та брухт первинних елементів, первинних батарей та електричних акумуляторів; використані (виснажені) первинні елементи, відпрацьовані первинні батареї та відпрацьовані електричні акумулятори:
8549 11

••відходи та брухт свинцево-кислотних акумуляторів; використані (виснажені) свинцево-кислотні акумулятори:
8549 11 10 00

•••використані (виснажені) свинцево-кислотні акумулятори

5

5

шт

8549 11 90 00

•••відходи та брухт свинцево-кислотних акумуляторів

5

5

-

8549 12

••інші, що містять свинець, кадмій або ртуть:
8549 12 10 00

•••використані (виснажені) первинні елементи та використані (виснажені) первинні батареї

5

5

шт

8549 12 20 00

•••використані (виснажені) акумулятори електричні

5

5

шт

8549 12 90 00

•••інші

5

5

-

8549 13

••відсортовані за хімічним типом і не містять свинцю, кадмію або ртуті:
8549 13 10 00

•••використані (виснажені) первинні елементи та використані (виснажені) первинні батареї

5

5

шт

8549 13 20 00

•••використані (виснажені) акумулятори електричні

5

5

шт

8549 13 90 00

•••інші

5

5

-

8549 14

••несортовані та не містять свинцю, кадмію або ртуті:
8549 14 10 00

•••використані (виснажені) первинні елементи та використані (виснажені) первинні батареї

5

5

шт

8549 14 20 00

•••використані (виснажені) акумулятори електричні

5

5

шт

8549 14 90 00

•••інші

5

5

-

8549 19

••інші:
8549 19 10 00

•••використані (виснажені) первинні елементи та використані (виснажені) первинні батареї

5

5

шт

8549 19 20 00

•••використані (виснажені) акумулятори електричні

5

5

шт

8549 19 90 00

•••інші

5

5

-

що використовуються переважно для видобутку дорогоцінних металів:
8549 21 00 00

••містять первинні елементи, первинні батареї, електричні акумулятори, ртутні вимикачі, скло від електронно-променевих трубок чи інше активоване скло або електричні чи електронні компоненти, що містять кадмій, ртуть, свинець або поліхлоровані біфеніли (PCBs)

2

2

-

8549 29 00 00

••інші

2

2

-

інші електричні та електронні вузли (модулі) та друковані плати:
8549 31 00 00

••містять первинні елементи, первинні батареї, електричні акумулятори, ртутні вимикачі, скло від електронно-променевих трубок чи інше активоване скло або електричні чи електронні компоненти, що містять кадмій, ртуть, свинець або поліхлоровані біфеніли (PCBs)

5

5

-

8549 39 00 00

••інші

5

5

-

інші:
8549 91 00 00

••містять первинні елементи, первинні батареї, електричні акумулятори, ртутні вимикачі, скло від електронно-променевих трубок чи інше активоване скло або електричні чи електронні компоненти, що містять кадмій, ртуть, свинець або поліхлоровані біфеніли (PCBs)

5

5

-

8549 99 00 00

••інші

5

5

-

Telegram|
hyzyla@gmail.com