Довідник КАТОТТГ
Довідник КВЕД

Освіта

Код:
P
Назва:
Освіта
Тип:
Секція

Підкатегорії

Опис

Освіта

Ця секція включає державну і приватну освіту будь-якого рівня та навчання будь-якій професії, очне або заочне, а також по радіо й телебаченню, через мережу Інтернет і поштою.
Ця секція включає освіту, яка надається різними установами в рамках шкільної системи освіти на всіх її рівнях, а також освіта для дорослих, програми ліквідації неписьменності тощо. До секції також включено діяльність військових ліцеїв і академій, в'язничних шкіл і т. ін. відповідного рівня.
Кожен рівень початкової освіти включає спеціальне навчання учнів із фізичними та розумовими вадами.
Роз'яснення, які наведені до цієї секції щодо рівнів та ступенів освіти, ґрунтуються на Міжнародній класифікації освіти (ISCED) 1997. Діяльність освітніх установ, які надають навчання на рівні міжнародних стандартів ISCED «0», класифікована в класі 85.10 , на рівні «1» – у класі 85.20 , на рівнях «2-3» – у групі 85.3 , на рівні «4» – у класі 85.41 і на рівні «5-6» – у класі 85.42 .

Ця секція також включає навчання зацікавлених осіб переважно у спортивних і розважальних цілях, наприклад, грі в теніс або гольф, а також допоміжну діяльність у сфері освіти.


КВЕД - Класифікатор видів економічної діяльності

Telegram|
hyzyla@gmail.com