Довідник КАТОТТГ
Довідник КВЕД

Інформація та телекомунікації

Код:
J
Назва:
Інформація та телекомунікації
Тип:
Секція

Підкатегорії

Опис

Інформація та телекомунікації

Ця секція включає виробництво і поширення інформації та культурного продукту, забезпечення способу передавання та поширення цих продуктів, а також даних та інформації, діяльність у сфері інформаційних технологій, оброблення даних та іншу діяльність у сфері інформаційних послуг.
Основними складовими цієї секції є: видавнича діяльність, яка включає видання програмного забезпечення (розділ 58 ); виробництво фільмів і видання звукозаписів (розділ 59 ); діяльність у сфері радіомовлення і телебачення (розділ 60 ); діяльність у сфері телекомунікації (розділ 61 ); діяльність у сфері інформаційних технологій (розділ 62 ) та надання інших інформаційних послуг (розділ 63 ).
Видавнича діяльність включає придбання авторських прав на контент (інформаційні продукти) і забезпечення доступу до контенту для широкого загалу шляхом залучення до тиражування (копіювання) та поширення цього контенту в різних формах. До цієї секції включено всі можливі форми видавництва (у друкованій, електронній або аудіоформі, у мережі Інтернет, у вигляді мультимедійних продуктів тощо).
Діяльність, пов'язана з виробництвом і поширенням телевізійних програм, охоплює розділи 59 , 60 і 61 , в яких описані різні етапи цього процесу. Виробництво кінофільмів, телесеріалів тощо здійснюють у рамках діяльності, яка описана в розділі 59 . Розділ 59 також включає виробництво радіо- і телевізійних програм, у той час як трансляцію цих програм, а також новин у прямому ефірі відносять до розділу 60 . Радіомовлення і трансляцію програм безпосередньо їх виробником також включені до розділу 60 . Поширення пакетів телепрограм третіми особами без перетворення змісту віднесено до розділу 61 . Воно може здійснюватися з використанням прямого радіо- і телевізійного мовлення, систем супутникового або проводового зв'язку.


КВЕД - Класифікатор видів економічної діяльності

Telegram|
hyzyla@gmail.com